Jak zrobić "loda"? Jak "zrobić laskę"? Jak pieścić penisa? Jak pieścić mężczyznę? Kobiety w każdym wieku szukają odpowiedzi na te egzystencjalne pytania, nie przebierając w słowach. Twojemu partnerowi jest jednak wszystko jedno, czy zrobisz mu "laskę", czy będziesz adorować jego męskość. Ważne, żebyś zrobiła to po mistrzowsku!

Data dodania: 2012-10-23

Wyświetleń: 12859

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

I właśnie dlatego powinnaś podejść do sprawy z należytą powagą i przyjrzeć się jej bardziej drobiazgowo. Zauważysz wtedy, że penis to żołądź, cewka, napletek, trzon, wędzidełko, moszna, jądra oraz odbyt i jego wrażliwe okolice. Naucz się dostrzegać i pieścić każdego z tych najmniejszych, a Twój partner uszczęśliwi Cię wielokrotnym orgazmem. Jeśli tego nie zrobi, nie dawaj mu więcej, niż sam może Tobie dać. Niewiedza nikogo nie usprawiedliwia!


Penis lubi, gdy wokół niego dużo się dzieje. A Ty, mając usta i dwie ręce (10 palców), możesz naprawdę wiele i ważne, abyś potrafiła to wykorzystać, nie dając mu chwili wytchnienia. Będzie Ci za to dozgonnie wdzięczny.


Żołądź to nic innego, jak główka penisa. Jest niezwykle wrażliwa. Uwielbia, kiedy pieścisz ją ustami. Wilgotnymi ustami. Pamiętaj, żeby dbać o to, aby żołądź nie była sucha podczas pieszczot. Wtedy dotyk mógłby partnerowi sprawić ból i przy okazji ugasić jego pragnienie, a wówczas i Ty nie dostaniesz tego, co Ci się należy. Jeśli zamierzasz stymulować żołądź palcami, zwilż je wcześniej w ustach partnera. Staraj się jednak pieścić ją palcami tylko wtedy, gdy usta masz zajęte inną częścią penisa. Przyjemnie jest wilgotnym palcem subtelnie zataczać koła na nabrzmiałej żołędzi. Równie błogie jest wnikliwe muskanie jej czubkiem języka i szybkie, zdecydowane trzepotanie języczkiem po zwieńczeniu żołędzi. Możesz zataczać na niej gorące ósemki i ssać zachłannie, jakby za chwilę miała uronić ostatnią kroplę spermy na Ziemi. Możesz podroczyć się z nią rzęsami lub przejechać delikatnie zębami. Spróbuj też naprzemiennie trzepotać ją języczkiem i mocno ssać. W czasie, gdy ustami adorujesz żołądź partnera, jedną ręką możesz wykonywać na całej długości penisa zakręcane ruchy frykcyjne, a drugą szukać jego punktu G. Pieść żołądź wargami, otwierając je i zamykając na główce penisa. Liż, całuj, ssij, rób wszystko, na co tylko on Ci pozwoli.


Pamiętaj, że seks oralny powinien sprawiać przyjemność obu stronom. Nie oczekuj jednak, że ktoś wyliże Twoją smakowitą muszelkę, jeśli Twoje usta będą unikać jego klejnotów. Może z czasem przekonasz się, że to da Ci więcej przyjemności, niż jemu?

Licencja: Creative Commons
1 Ocena