Powszechnie usprawiedliwia się mężczyzn ich łowczym instynktem oraz  bagatelizuje zdradę, traktując jako nieodłączny element męskiej natury. Bzdura!

Data dodania: 2012-10-30

Wyświetleń: 2575

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nie szukaj żadnego wytłumaczenia dla niego ani dla siebie. Jeśli partner cię oszukuje i ośmiesza, zdradzając z kimś, kto przecież "nic nie znaczy", skończ z nim natychmiast i odstaw kochance. Ona będzie wniebowzięta, a ty pozbędziesz się rupiecia. Zasługujesz przecież na wszystko, co najlepsze. Nie bądź sentymentalna. To żałosne. Mężczyźni lubią konkretne kobiety. Pokaż mu, że właśnie taką stracił. Długo będzie cię pamiętał.

Mężczyźni są wręcz beznadziejni w ukrywaniu romansów. Zostawiają za sobą mnóstwo śladów, które nawet mało lotna kobieta w mig wychwyci. Jeśli twoja intuicja mówi ci, że on coś kręci, najprawdopodobniej tak właśnie jest. Obserwuj uważnie i rozejrzyj się za tanimi i pakownymi walizkami, bo już niedługo możesz być świadkiem niecodziennych zmian:

Nie ma ochoty na seks...

Znajdzie setki powodów, dla których nie spełni swojego codziennego obowiązku. Zabaw się i weź go siłą. Wskazane gryzienie do krwi, drapanie do kości i wyrywanie włosów garściami. Każdy facet o tym marzy! On nie wie, że to jego ostatnie dni w twojej sypialni. Rusz głową i zrób z tego pożytek. Sama wiesz, co będzie najwłaściwsze...

Dba o siebie, jak nigdy dotąd!

Nic dziwnego. Chce się jej podobać. Nowa fryzura, modne ubrania w jej guście, staranna pielęgnacja nowymi kosmetykami, częstszy prysznic, wzmacnianie kondycji. On tego nie robi dla ciebie... Weź zatem jego kartę i kup sobie trochę markowych ubrań i drogich kosmetyków. On na pewno to zrozumie. Przecież chcesz się mu podobać, a ostatnio masz wrażenie, że jesteś niewidzialna. Nieprawdaż? Wykup też półroczne karnety na jogę, basen, siłownię i co tylko chcesz. Jak go już odprawisz,  będziesz tam spędzać wolny czas. I nie kręć nosem. To ci się należy!

Abonent czasowo niedostępny!

Najprawdopodobniej właśnie oddają się wspólnej rozkoszy. Nie poniżaj się dzwonieniem do skutku. Ubierz się w seksowne łaszki i poczekaj na niego. Jeśli wróci i nie będzie miał dla ciebie energii - postrasz go, że zaraz pożalisz się znajomym na Facebooku i umów mu wizytę u specjalisty. Możesz też obiecać, że jutro w pracy podpytasz przyjaciółki, czy ich partnerzy też są impotentami i jak sobie z tym radzą.

Przodownik pracy!

Jeśli wychodzi do pracy wcześniej niż zwykle, wraca później i często ma służbowe spotkania i sprawy "po godzinach" - wiedz, że coś się dzieje.

Król śmietnika!

Nie dziw się, że nagle uwielbia wyrzucać śmieci. Musi przecież odpisać kochance na pikantnego SMS-a. Trudno o koncentrację, gdy ty siedzisz obok. Ale ty też masz prawo za nim zatęsknić. Gdy tylko zamknie za sobą drzwi, zaatakuj go miłosną serią: A kuku! Tęsknię! Zgadnij kto to? Czekam na Ciebie... Nie wiem, gdzie jesteś, ale za dłuuugooo... Jak wróci, awanturę masz gwarantowaną, ale czy nie o to właśnie chodzi? Daj mu w kość na koniec.

Męskie humorki

Jednego dnia prawi ci komplementy i kupuje prezent, aby następnego wypomnieć, że nie jesteś taka, jak kiedyś, zmieniłaś się, zaniedbałaś i inne równie niedorzeczne brednie. Kieruje nim poczucie winy lub próbuje usprawiedliwić zdradę, stąd te zmienne nastroje. Nie daj się w to wciągnąć i szybko reaguj. To ty decydujesz, jak długo jeszcze będziesz się nim bawić. Jeśli humory pojawiają się za często, a tobie znudziła się zabawa, czas się pożegnać.

Rachunki

W spodniach lub marynarce znalazłaś podejrzany rachunek lub paragon? Sprawdź datę i godzinę i wypytaj dyskretnie, gdzie wtedy był. Jeśli zacznie kręcić, nie męcz go długo, przecież i tak już jest stracony.

Nowe zainteresowania

W przeciwieństwie do ciebie, kochanka ma na niego ogromny wpływ i skutecznie zaraża go swoimi pasjami. Nie pozostaje ci nic innego, jak do nich dołączyć! Jesteś inteligentna. Będziesz wiedziała, jak to zaaranżować.

Telefon...

Zawsze wyciszony, bez wibracji, ukryty w kieszeni lub w zasięgu jego ręki. Dba o to, abyś nie przechwyciła jakiejś wiadomości lub rozmowy. Nie zawracaj sobie głowy jego telefonem. Taka kontrola byłaby poniżej twojej godności.

Konfrontacja!

Myślisz, że stać go na przyznanie się do zdrady? Nic bardziej mylnego. Będzie zaprzeczał do śmierci. Zarzuci ci przy tym brak zaufania. Wyprze się nawet, gdybyś pokazała mu ich wspólne łóżkowe zdjęcia.

Tylko od ciebie zależy, co zrobisz z mężczyzną, który nie potrafi się z tobą kulturalnie rozstać. Jeśli odkryjesz jego tajemnicę, zachowaj spokój i nie podejmuj żadnych pochopnych decyzji. Zaplanuj wasz ostatni tydzień i spraw, żeby nie zapomniał go na długo.

Licencja: Creative Commons
1 Ocena