Latem częściej niż zwykle decydujemy się na seks z nowo poznanym mężczyzną. Jednak czy taki niezobowiązujący układ sprawia, że nie powinnyśmy mieć żadnych skrupułów na drodze do osiągnięcia celu? Otóż nie! Poznaj typy, za którymi smród potrafi ciągnąć się latami i omijaj je szerokim łukiem!

Data dodania: 2012-08-28

Wyświetleń: 2134

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Przyjemność przyjemnością, ale nawet najlepszy seks staje w gardle, gdy okraszony jest cierpieniem kobiet i dzieci. Nie trudno dziś znaleźć dobrego kochanka, asortyment jest szeroki, dlatego też warto wyselekcjonować najlepszy towar bez promocyjnych bonusów.

Zdecydowanie ważniejsza od tego, z kim można sypiać, jest kwestia tego, z kim dla własnego dobra i spokoju lepiej nie wchodzić w żadną relację.

Kobieta, która potrafi szczerze cieszyć się seksem, nie potrzebuje, a nawet nie ma czasu na dodatkowe troski wynikające z bagażu, który w tajemnicy wnosi do relacji jej kochanek. On powinien być dyspozycyjny! Nie idzie to w parze z żoną lub dzieckiem, dlatego warto już na wstępie zweryfikować, czy nasz kandydat jest wolny. Druga kwestia to etyka. Nic nieznaczący seks nie jest wart burzenia trwałych związków opartych na uczuciu, więc dla dobra wszystkich lepiej w takim układzie kapitulować. Jest przecież tyle tego kwiatu...

Tych typów strzeż się, jak ognia (chyba, że lubisz adrenalinę):

Żonaty Kozak

Poznasz go po obrączce, którą ostentacyjnie macha ci przed nosem. Najprawdopodobniej nie jesteś pierwszą ani ostatnią kobietą, z którą romansuje za plecami swojej żony. Najczęściej to bezczelne typy, których kręci ryzyko i w łóżku będą oczekiwać obsługi rodem z francuskiego burdelu. Szkoda tracić na nich czasu. Jest mnóstwo kobiet, które nie pogardzą takim mężczyzną. Nie zawracaj sobie nim głowy. Zostaw dla innej.

Żonaty Tchórz

Obrączkę schował, zanim do ciebie podszedł. Niestety, trudno nie zauważyć po niej śladu na palcu, więc tym żałosnym wstępem powinnaś bezwzględnie uciąć wszelką dyskusję. Poza tym jesteś kobietą i wiesz, że posiadamy doskonałą intuicję, więc jego żona prędzej czy później się zorientuje, a wtedy? Wyostrzonymi pazurami porysuje ci twarz. Wyrwie wszystkie włosy. Wybije zęby. Wydrapie oczy. Po co ci to? Daj sobie z nim spokój.

Mężczyzna z Dzieckiem

Niestety, mężczyźni wiedzą, jak skutecznie dzieci rozczulają niewinne kobiece serca i wykorzystują to z premedytacją. Dziecko może oznaczać wiele. Warto przemyśleć relację z takim mężczyzną i wybadać, czy za plecami partnerki nie wykorzystuje Bogu ducha winnego dzieciaka do nawiązywania przygodnych romansów. Wtedy zamykamy temat. Jeśli mężczyzna szuka matki dla tego dziecka, to o ile również cieszy nas perspektywa trwałego związku, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby nad nim popracować. Jeśli zaś dziecko jest pozostałością po starym związku i nie koliduje z twoimi potrzebami, które wiążą się z dyspozycyjnością partnera – używaj, ile wlezie!

Mężczyzna w związku

Jesteś wolną kobietą, która potrzebuje namiętnego adoratora na wyłączność. O ile nie kręci cię poliamoria, o tyle interesuje cię dwuosobowy układ bez dodatkowych zobowiązań na boku. One będą rozpraszać uwagę twojego kochanka i nie będzie mógł poświęcić się całkowicie odkrywaniu twojego ciała. Chcesz tego? Jeśli twój kochanek ukrył przed tobą inną kobietę i dowiedziałaś się o tym, masz dwa rozwiązania: puścić go z dymem lub puścić go z dymem. Wybieraj, co wolisz.

Kobieta w związku

Może się zdarzyć, że wpadnie ci w oko nie mężczyzna, lecz kobieta. Nic w tym złego, jeśli jest wolna i chętna. Możesz spróbować czegoś nowego. Pamiętaj jednak, że kobiety są o siebie bardzo zazdrosne i jeśli okaże się, że nieświadomie znalazłaś się w żeńskim trójkącie, konsekwencji może nie opanować nawet najlepszy chirurg plastyczny. Dbaj o siebie!

Mężczyzna z głupim wyrazem twarzy lub obłędem w oczach

Taki może co najwyżej sprzątać po twoim kocie! Partner do seksu powinien się też czasem mądrze odezwać, nie zapominaj o tym. Natomiast obłęd w oczach zwiastuje katastrofę seksualną, zatem unikaj zbyt napalonego sprzętu, bo często jest on mocno zużyty i zwyczajnie niebezpieczny.

Każdy inny mężczyzna, który cię nie pociąga

Za gruby? Za chudy? Za wysoki? Za niski? Za głupi? Za mądry? Za stary? Za młody? Jeśli nie czujesz napięcia seksualnego w towarzystwie swojego wybranka, idź dalej.

Pomijając tych, którzy się do wakacyjnego romansu nie nadają, pozostali jak najbardziej gwarantują niezapomniane przeżycia, o których później będziemy mogły opowiadać naszym wnukom.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena