Zdarzyło Ci się nie spłacić raty w terminie i boisz się, że możesz mieć problemy z uzyskaniem szybkiego kredytu w banku? Na rynku istnieje wiele rozwiązań dla takich osób, jednym z nich jest pożyczka przez Interent. 

Data dodania: 2012-05-31

Wyświetleń: 1345

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Obecnie szybki kredyt online bez BIK cieszy się coraz większą popularnością. Jednak co zrobić, gdy nasza historia kredytowa jest mało korzystna dla nas, to znaczy: nie spłacaliśmy kredytu w terminie, nie spłaciliśmy komornika lub też po prostu nie mamy historii kredowej, która jest konieczna w przypadku chęci uzyskania dużego kredytu hipotecznego?kredyt przez Internet

Otóż na przeciw wychodzi nam możliwość zaciągnięcia kredytu online bez BIK tzn. bez informacji z Biura Informacji Kredytowej.

Kredyty przez internet bez BIK nakierowanie są nie tylko dla osób z niekorzystną historią kredytową, ale także dla osób, które nie mają odpowiedniego zabezpieczenia tzn np. stałego źródła dochodów. Tak naprawdę kredyt przez internet bez BIK to nic innego jak pożyczka gotówkowa, ponieważ kredyt jest produktem bankowym, a pożyczkę przez internet możemy dostać również z innych instytucji.

Żeby dostać szybki kredyt przez internet trzeba złożyć wniosek przez internet, telefonicznie lub też w filii firmy pożyczkowej. Bez Biura Informacji Kredytowej możemy otrzymać kredyt gotówkowy lub samochodowy. Jeśli mamy zapotrzebowanie na większą sumę pieniędzy bez niewątpliwie bank będzie wymagał od nas pozytywnej przeszłości w BIK. Po otrzymaniu wniosku o kredyt przez internet konsultant skontaktuje się z nami. W krótkim czasie zostaje podjęta decyzja o przyznaniu lub odmowie kredytu. Decydując się na tego typu zobowiązane należy pamiętać, że kredyt taki jest stosunkowo wysoko oprocentowany. Udzielany jest on jednak przeważnie na krótki okres czasu, a mając przedsiębiorstwo odsetki możemy wliczyć w koszty.

Licencja: Creative Commons