Artykuł o nowoczesnej technologii pozwalającej na zatrzymanie procesu starzenia skóry. Dzięki fali elektromagnetycznej substancje docierają do wnętrza naszego ciała.

Data dodania: 2012-04-30

Wyświetleń: 1332

Przedrukowań: 1

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Czego dotyczy mezoterapia?

Nasze ciało narażone jest na działanie różnych czynników, które powodują, że staje się ono coraz mniej atrakcjne i zdrowe. Z wiekiem zanikają włókna kolagenowe oraz pojawiają się wolne rodniki. Stosunkowo niedawno zaczęło robić się głośno o nowej technologii - mezoterapii, sposobie walki ze zmarszczkami, cellulitem i rozstępami. Początkowo była to mezoterapia igłowa, która polegała na wstrzykiwaniu pod skórę substancji za pomocą igieł. Mimo, że efekt poprawy jakości skóry był widoczny, to fakt iż zabieg powodował ogromny ból, często długotrwałą opuchliznę i bolesne siniaki wzbudzał mieszane uczucia.

Narodziny nowej technologii

   Z czasem narodziła się nowa technologia. Technologia, która wychodziła naprzeciw oczekiwaniom pacjentów. Oferowała bowiem szybki i bezbolesny zabieg, nieinwazyjny, trwajacy około 30 minut. W porównaniu do mezoterapii igłowej był on o niebo lepszy. Nie powodował uczucia bólu, powstanie opuchlizny ani siniaków. Trwał o wiele krócej i był dzieki temu tańszy. Dodatkowym atutem tego zabiegu, było zastosowanie fali elektromagnetycznej, która wytwarzala implusy. Impulsy te bez problemu przedostawały się przez błonę komórkową do wnętrza komórki. Zadne inne zabiegi, żadne inne kremy nie były w stanie pobić nowego pomysłu. Z czasem mezoterapia bezigłowa stała się bardzo popularna. Ma coraz więcej zwolenników. jest niesamowicie skuteczna. Służy do poprawiania jakosci skóry, zwiększenia możliwości jej wchłaniania około sześciokrotnotnie, jest sposobem na walkę z cellulitem oraz rozstępami. Dzięki wzrostowi zainteresowania tym zabiegiem w Polsce powstają coraz nowsze kliniki specjalizujące się w tych zabiegach.

Jak to wygląda cenowo?

W zależności od tego jaką partię ciała chcemy poddać zabiegowi musimy przygotować się na koszty rzędu :

twarz - około 200zł, twarz +szyja - ok. 220zł, twarz+szyja+dekolt=250zł

ciało - zabieg ujedrniający, antycellulitowy, relaksacyjny na naczynka - każdy około 250zł.

Jak często poddawać się zabiegom?

Aby zabieg dawał spodziewany efekt zakłada się, że konieczne jest wykonanie dwóch serii po około 6-7 zabiegów każda. Po zakończeniu serii, profilaktycznie zaleca się wykonywanie zabiegu raz w miesiącu.

Efekty mezoterapii są niebywałe. Skóra staje się piekniejsza, przebarwienia na skórze znikają, po cellulicie nie ma śladów. Nowa technologia pozwala wielu kobietom na wyjście z kompleksów. Dlatego pewnie stała się tak popularna.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena