Mieszkasz w Leeds, Doncaster, Sheffield, czy innym mieście hrabstwa Yorkshire? Poszukujesz pomocy polskiej społeczności?  Ten artykuł powinien Cię zaciekawić i pomóc Ci w problemach doczesnego emigranta. 

Data dodania: 2012-04-23

Wyświetleń: 1995

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Niejednokrotnie zdarza mi się poszukiwać ogłoszeń w Internecie. Jest to moje główne źródło informacji, nie tylko odnośnie samych ogłoszeń, ale również porad, informacji, wydarzeń, dyskusji. Mogę śmiało stwierdzić, że nie jestem sam. Wielu z was ma podobne przyzwyczajenia. Skoro tak to należy wiedzieć gdzie szukać jakich informacji. W tym artykule przedstawię jeden z nowych, obiecujących serwisów informacyjnych skierowany do mieszkańców okolic Sheffield i Doncaster.

Serwis informacyjny mieszkańców Sheffield i okolic to portal stworzony od samego początku według wskazówek różnych grup osób. Jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący bez problemu się w nim odnajdą. Strona podzielona została podzielona na 6 głównych sekcji tematycznych. Strony informacyjne, informacje i wydarzenia, kalendarz imprez, forum dyskusyjne, darmowy katalog ogłoszeń i galerie użytkowników. Do każdej z nich, zarejestrowany użytkownik bądź gość, może dodać bez problemu swoją treść. Można więc powiedzieć, iż jest to serwis stworzony w myśl sieci 2.0
Dzięki wbudowanej wyszukiwarce, w łatwy sposób można znaleźć interesującą treść. Dodatkowo, poprzez optymalizację witryny i cykliczne, automatyczne tworzenie map strony, wyniki wyszukiwania w wyszukiwarce Google są bardzo dokładne.

Mam nadzieję, że portal spełni swoją rolę i dostarczy mieszkańcom Sheffield i okolic dużo praktycznych i przydatnych informacji. A sam portal stanie się miejscem częstych wirtualnych wycieczek Polaków w Wielkiej Brytanii.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena