Dla wielu z nas mało atrakcyjny brzuch to spory dyskomfort. Na szczęście są skuteczne sposoby, by pozbyć się takiego kłopotu, według zasady lekki wysiłek, szybki efekt. Skuteczne ćwiczenia na płaski brzuch umocnią mięśnie brzucha, a zmiana diety sprawi, że po brzydkim zaokrągleniu zostaną wyłącznie wspomnienia.

Data dodania: 2012-01-03

Wyświetleń: 1749

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Skuteczne ćwiczenia na płaski brzuch umocnią mięśnie brzucha, a zmiana diety sprawi, że po brzydkim zaokrągleniu zostaną wyłącznie wspomnienia.

Dzięki właściwym technikom schudniesz i wzmocnisz mięśnie, będziesz mieć płaski brzuch. Każde ćwiczenie tj. bieganie, narty, spacer, wpłyną korzystnie na wygląd brzucha. Szczególnie skuteczne ćwiczenia na płaski brzuch to zwykłe brzuszki i skosy które można ćwiczyć też w biurze na fotelu obracanym.

Jak masz chęć na coś słodkiego, wybierz owoce. Jabłko zawiera bardzo dużo witaminy C, już jeden owoc zawiera dzienne zapotrzebowanie ciała. Morele maja niewiele kalorii, za to sporo witamin i minerałów, które pobudzają przemianę materii. Postaraj się unikać soli. Dlatego kiedy gotujesz, dodawaj do dania zamiast soli zioła np. curry. W przypadku kobiet tłuszcz najczęściej gromadzi się na biodrach i brzuchu. Aby zapobiec tyciu, wypada minimalizować konsumpcję tłuszczy. Zamiast tłustego mięsa jedz szynkę drobiową, żółty ser zastąp chudym twarogiem.

Preparaty do pielęgnacji brzucha mają środki ujędrniające ciało i pobudzające spalanie tkanki tłuszczowej np. kofeina oraz algi. Wcieraj to rano i w nocy. A ponieważ nie mniej ważny od tego typu środków jest masaż, smarując na skórę specyfik, wmasowuj go kolistymi ruchami. Na koniec oszczypuj mięśnie palcami. Dzięki temu brzuch znacznie szybciej będzie płaski. Początkowych rezultatów można się spodziewać po ok. 4 tygodniach.

Kiedy zjadłaś za dużo, masz wrażenie, że jesteś pełna, wówczas wypij herbatę z anyżu. Kiedy będziesz chodziła zgarbiona, nie bądź zdziwiona, że zamiast zgrabnego brzucha, masz z przodu coś w rodzaju balonika.

Zrób sobie kompres wyszczuplający. Taka kuracja ułatwi spalanie tkanki tłuszczowej. Szczypta liści bluszczu, które kupisz w sklepiku z ziołami ugotuj w litrze wody na gazie przez godzinę. Nasącz gazę bardzo ciepłym wywarem, pozostaw na godzinę na brzuchu, przykryj kocem. Kurację powtarzaj 4 razy w tygodniu przez trzy miesiące. Masaż i szczypanie polepszy krążenie krwi i wzmocni napięcie skóry. Zawsze po kąpieli pomasuj sobie w tego typu sposób brzuch.

Uczeni twierdzą, że wielu z nas nie prawidłowo oddycha, za płytko. Staraj się brać głęboki wdech przez nos, wydychając wszystko ustami. Dotlenisz ciało i umocnisz mięśnie brzucha.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena