Mnóstwo mężczyzn traktuje rozmiar swojego penisa jako temat niezwykle delikatny. Nieraz zastanawiali się czy aby ich penis nie jest malutki, czy z pewnością mieści się w klasie średniej wielkości.

Data dodania: 2012-01-03

Wyświetleń: 3730

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Będąc z kimś niejeden mężczyzna zastanawiał się czy rozmiar jego penisa jest wystarczający, aby dać przyjemność partnerce. W momencie, gdy obawy oraz wątpliwości rosną, zaczyna się szukanie metod na powiększenie penisa. A sposobów jest naprawdę wiele. Obecnie istnieje około kilkadziesiąt sprawdzonych oraz skutecznych sposobów na powiększanie członka. Niezwykle popularne na powiększanie penisa są pompki, które dostępne są na rynku już od lat siedemdziesiątych XX wieku. Ich działanie opiera się na wytwarzaniu podciśnienia. Do prącia przez tworzenie próżni wokół penisa, przychodzi dodatkowy przypływ krwi.

Przy pompkach zyskujemy efekt powiększenia się objętości członka i zwiększenia się mocy erekcji. Niestety przy pompkach jesteśmy zmuszeni do liczenia się z pewnym ryzykiem, gdyż wytworzenie za ogromnego ciśnienia może sprawić ból oraz mieć zły wpływ na zdrowie. Innym sposobem są tabletki, które jednak nie są dobre i by ujrzeć jakieś efekty należy dość długo je stosować. Ogólnie zwiększają rozmiar członka od 5 do nawet 15 %. Istnieją także chirurgiczne sposoby. Istnieje mnóstwo typów zabiegów powiększających długość lub grubość członka.

Do najczęściej używanych metod należą implanty, przecięcie wiązadeł oraz relokacja tkanki tłuszczowej. Innym wariantem tej ostatniej metody jest wstrzyknięcie sylikonu pod skórę prącia. Jednakże najlepszą oraz najskuteczniejszą metodą jest ekstender członka. Jest to urządzenie, które nosi się na członku wtedy, kiedy jest on w stanie spoczynku. Przyrząd ten posiada regulację, dzięki której dopasowuje się do rozmiarów penisa i regularnie rozciąga tkanki penisa, czyli zwiększa go. Wyniki użytkowania ekstendera są dosyć zadowalające. Już po trzech miesiącach da się uzyskać efekty o 2,5 nawet 3,5 cm. Im częściej będziemy przyrząd stosować tym lepsze będą efekty.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena