Mimo wzrostu świadomości Polaków wciąż, mężczyzna, który ponadprzeciętnie o siebie dba, może być nazwany homoseksualistą. Polska dalej jest przepełniona niewiedzą oraz chorym podejściem. Czy to jest powód, dla którego mężczyźni o siebie nie dbają?

Data dodania: 2011-04-14

Wyświetleń: 3158

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Z pewnością w wielu mężczyznach drzemie wielka chęć pokazania innego swojego oblicza. Jednak obawiamy się reakcji otoczenia. W Polsce przecież nawet mężczyzna, który posiada fryzurę inną od standardowych może być określony w mało przyjemny sposób. Mimo, że nie zrobił nic złego, chciał po prostu dobrze wyglądać, to pod jego adresem trafiać mogą naprawdę bardzo mało przyjemne epitety. Zajmijmy się jednak tymi facetami, którzy nie obawiają się negatywnych ocen obserwatorów i wręcz przeciwnie nastawiają się na dbałość o siebie i sięganie po nawet najbardziej wymyślne kosmetyki. Co przez nich przemawia?

Otóż ci mężczyźni nie biorą zupełnie pod uwagę nagatywnych opinii, jakie kierowane są w ich stronę od innych. Priorytetem jest ładny wygląd i dbałość o swoje zdrowie. Z tego właśnie względu sięgają po męski krem, dzieki któremu ich skóra będzie dłużej wyglądała perfekcyjnie. Sięgają również inne męskie kosmetyki, gdyż zdają sobie sprawę z tego, że wybór jest bardzo duży i wszystkiego warto spróbować. Zdają sobie sprawę również i z tego, że kosmetyki nie są niczym złym, a po prostu ludzie, którzy krytykują takich jak oni, zatrzymali się gdzieś w czasoprzestrzeni i niechcą postawić kroku na przód. Na nich z pewnością również czeka społeczne potępienie, ale to dopiero wtedy, gdy naród należycie się do tego przygotuje. Miejmy nadzieję, że nastąpi to szybciej niż się spodziewamy. Polska musi się przecież rozwijać, a nie wciąż cofać mentalnie.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena