Masz pomysł na samozatrudnienie i chcesz założyć własną działalność gospodarczą by stworzyć firmę, która najprawdopodobniej zatrudni ludzi, lecz nie dysponujesz gotówką na samym początku? Sięgnij po kredyt dla nowych firm. Teraz jest łatwiej o pieniądze dla mikro-firm oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Data dodania: 2011-07-03

Wyświetleń: 1817

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Na podobne problemy finansowe napotyka się tysiące osób zakładających działalność gospodarczą. Jednak w dzisiejszych czasach banki chętnie wychodzą naprzeciw potrzebom początkujących biznesmenów i finansują w całości bądź w części ich projekty. Większość banków udziela kredytów MŚP, które wykazują już dochody a ich działalność przekracza 12 mies. Są jednak i takie, które wspierają zupełnie nowe przedsięwzięcia gospodarcze już od pierwszego dnia dokonania wpisu do ewidencji działalności gospodarczej.

Decydując się na konkretny kredyt dla firm, należy zwrócić uwagę na wymagane formalności przy składaniu wniosku. Najatrakcyjniejsze oferty nie wymagają przedstawiania zaświadczeń z ZUS I US (wystarczą dokumenty rejestracyjne firmy) oraz oświadczenie kredytobiorcy. Nie wymagane są zabezpieczenia majątkowe (bez zabezpieczeń). Są banki, które oferują kredyty dla nowych firm, podmiotów gospodarczych i jednocześnie umożliwiają współpracę w dłuższej perspektywie. Oparte jest to na korzystnych rozwiązaniach poprzez konto firmowe. Można wówczas dalej zaciągać kolejne zobowiązania finansowe wraz z rozwojem firmy na korzystniejszych warunkach z obniżonym oprocentowaniem lub zwiększoną kwotą kredytu. Konto firmowe to również komfortowe zarządzanie (przez internet i telefon) oraz bezpłatne wykonywanie wszystkich przelewów internetowe do ZUS, organów podatkowych oraz opłat za rachunki związane z prowadzeniem firmy. Wygodnie i bezpiecznie. Nowoczesne konto firmowe daje nowemu przedsiębiorcy możliwość rozwoju oraz gospodarowania finansami firmy.

W trakcie poszukiwania korzystnej oferty dla firmy, proponuję zapoznać się z ofertą Getin Banku. Oferuje on nawet 15 tys. zł kredytu dla nowych firm, uproszczoną procedurę i decyzję kredytową wydaje w przeciągu 24 godzin.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena