Zastanówmy się… Wybudowaliśmy duży wygodny dom z rozbudowanymi piwnicami. Jak można je zagospodarować? Nie chodzi tu przecież tylko o półki z konfiturami i kotłownie.

Data dodania: 2011-04-20

Wyświetleń: 2897

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

 To wszystko można mieć w odpowiednio wbudowanej spiżarni czy kotłowni. Wielu ludzi, jeśli tylko ma odpowiedni metraż domu zamiast kolejnych niewykorzystanych pokoi czy sypialni, zagospodarowuje wnętrze tak by mogło służyć rozrywce. Posiadać w domu oryginalne stoły do bilarda albo stoły do snookera to prawdziwa frajda. Nasi znajomi po poczęstunku na pewno z przyjemnością oddadzą się rozrywce i nie będą się nudzić. Zresztą tego typu sporty zbliżają ludzi i stwarzają warunki do rozmowy. Warto zatem zakupić tego typu produkt. Choć stoły bilardowe to niemały wydatek, to z pewnością będziemy zadowoleni.

Zresztą prawdziwe, profesjonalne stoły bilardowe mogą być tez ozdobą naszego domu. Sprawią, że wnętrza staną się stylowe. Trzeba bowiem wiedzieć, że bilard ma długą i bogatą historię rozciągającą się aż do XV wieku. Trafianie bilami do łuz jest zatem źródłem rozrywki już ponad pięć wieków. Stoły bilardowe ustawiane są dziś prawie w każdym pubie czy barze. Właściciele mają bowiem pewność, że tego typu inwestycja z pewnością się zwróci. Zastanówmy się bowiem, przyjrzyjmy sytuacji. Gdy przychodzimy do baru lepiej rozmawia się nam gdy jesteśmy czymś zajęci. Piwo, papieros i stoły bilardowe- w ten sposób czas po prostu szybciej i milej mija. Ile bowiem można siedzieć w jednym miejscu i bawić się popielniczką? Dlatego właśnie popularność zyskały gry takie jak bilard i inne gry towarzyskie. Trzeba wiedzieć, że bilard czy snooker wymagają sporo zaangażowania, uwagi i cierpliwości (wymagają też odpowiedniego sprzętu choć trzeba wiedzieć, że stoły do bilarda i stoły do snookera są takie same. Gry te są niezwykle popularne również w USA i w zachodniej Europie. Stoły do bilarda spotyka się w różnych rozmiarach (zawsze podaje się ich długość w stopach). Stół taki jest pokryty zielonym aksamitem i ma od 7 do 12 stóp. Gra polega na wbijaniu bil do łuz. Wszystko to przy pomocy odpowiednich kijów. Snooker ma podobne zasady tylko gra ta poprzez ubiór uczestników ( to gra dżentelmenów w muszkach) ma nieco bardziej oficjalny wymiar.

Licencja: Creative Commons
1 Ocena