O stresie napisano już chyba wszystko, a mimo to do gabinetu trafia coraz więcej zestresowanych osób. Czy zastanawiałas się nad tym jak pomóć zestresowanej klientce, zestresowanemu klientowi i zyskac ich dozgonną wdzięczność?

Data dodania: 2011-04-20

Wyświetleń: 2052

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kosmetyka wyszła naprzeciw potrzebom rynku również i w tej kwestii. Gabinety wyglądają jak egzotyczne rytualne miejsca. Rozbrzmiewa odpowiednia muzyka, kosmetyczki przywdziewają rytualne stroje, kształcą się w coraz bardziej rytualnych zabiegach, a firmy produkujące kosmetyki prześcigają się w pomysłach nazewnictwa jak i składu, postaci i zapachu kosmetyku. Dziś gdy nasza zywność zaspokaja przede wszystkim potrzebe przyjemności kosmetyki przypominaja często pyszne potrawy.
Rozglądaj się zatem po rynku kosmetycznym, poznawaj oferty róznorodnych firm i wsłuchuj się w to co lubia klientki.
Wg naukowców dobrym antidotum na stres jest czekolada. Twierdzą oni, że czekolada zmniejsza poziom hormonów stresu w organizmie człowieka. Być może z tego powodu zjadamy jej nieprzebrane ilości choć szwajcarscy badacze ustalili, że wystarczy 40 gramów dziennie. Do eksperymentu zaprosili ludzi, którzy uważają się za silnie zestresowanych. Tymczasem przeciętny Polak zjada rocznie 2,5 kg czekolady, Niemiec 7 kg, a Brytyjczyk 11!!!
Informacje naukowe wpłynęły również na propozycje rynku kosmetycznego, dzięki czemu w gabinecie niezawodnym zabiegiem na odstresowanie stał się zabieg czekoladowy.
Jako zabieg na ciało stanowi wytworny relaks. Peeling z ziaren kakakowca, krem do masażu i maska czekoladowa wpływaja na niezwykłe doznania i pozwalają klientom zapomnieć o problemach dnia codziennego.
Skorzystaj zatem z tego co ma rynek kosmetyczny do zaproponowania. Polskie firmy takie jak np. Norel czy Bielenda oferują bardzo przyjemne i dobrej jakości maski czekoladowe na twarz oraz zabiegi na ciało. Oferta polskich firm za przystępną cenę jest do wykorzystania w każdym gabinecie i na każdą kieszeń. Jeśli do zabiegu zapalisz świeczkę o czekoladowym zapachu, albo czekolada z pomarańczą, jeśli do ust podasz kosteczkę czekolady lub przed zabiegiem podasz filiżanke tego cudownego napoju to z pewnością poruszysz wszystkie zmysły i sprawisz, że twoi klienci zapomną długo będą pamiętać chwile spędzone w twoim gabinecie, dadzą się zaprosić na kolejne zabiegi, chetnie wrócą na ten sam, a może nawet polecą cię swoim znajomym.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena