Ubieranie się jest sztuką i to nie tylko dobierania kolorów, wiedzą o tym najlepiej kobiety, dla których wyglądać dobrze to czuć się dobrze. Zatem nie dziwi, że kupując każdą część garderoby starają się ją dopasować do własnego stylu a również, jeżeli nie przede wszystkim do sylwetki, czyli figury.

Data dodania: 2011-01-13

Wyświetleń: 3182

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nieważne czy kobieta jest szczupła czy ma nieco zbędnych kilogramów, poszukując ubrania wymaga, aby było dopasowane pod każdym możliwym względem. Również, kiedy kupuje dżinsy, zdecydowanie ulubiony rodzaj spodni.

Nie chodzi jednakże o to by kobieta czy dziewczyna kupiła byle, jakie dżinsy, które mówiąc brutalnie dadzą się założyć bez większego problemu. Takie jeansy damskie mają być ozdobą, podkreślać sylwetkę i sprawiać, że kobieta będzie się faktycznie pozytywnie wyróżniała na ulicy.

Porady jak dobierać dżinsy wyszukać może zainteresowana kupnem takich spodni, znaleźć może również w internecie, na stronach z dobrymi pomysłami. Jak więc ma dziewczyna czy kobieta wybierać jeansy damskie by zadowolenie z zakupu było zdecydowanie największe?

Krój spodni wpływa na to jak jest postrzegana osoba je nosząca, konkretne sylwetki zyskują dzięki rozwiązaniom pewnego typu. Tak panie, które mają szerokie biodra powinny wybierać te spodnie, które są dopasowane w udach a od kolana w dół rozszerzają się, ale nieco mniej niż klasyczne dzwony. Ten fason pasuje praktycznie każdej kobiecie a jego plusami jest to, że zaokrągla nieco sylwetkę, opadające natomiast nogawki, wydłużają optycznie same nogi.

Panie, które mają nieco masywniejsze uda i łydki z pewnością zyskają, jeżeli zdecydują się na fason z lat 70tych. Czyli jeansy damskie z szerokimi nogawkami, wydłużające i wyszczuplające nogi za jednym razem. Dla wysokich pań wyjściem dodatkowo korzystnym będzie kupno takich dżinsów wykonanych z delikatniejszego cienkiego materiału. Noszenie tego typu spodni do butów na wysokim obcasie również będzie dobrym pomysłem.

Projektanci tworząc kolejne wzory i fasony pomyśleli też o szczupłych, drobnych i niekoniecznie wysokich paniach. Kiedy zdecydują się na kupno wąskich rurek nie tylko podkreślą walory własnej figury, ale również optycznie wydłużą nogi. Jeansy damskie rurki i wysoki obcas to gwarantowany kobiecy wygląd. Wspomniany fason zdecydowanie szerokim łukiem powinny obchodzić panie mające szerokie biodra.

Klasycznie szyte jeansy o prostych nogawkach to propozycja dla pań o każdej figurze. Chociaż bardziej puszyste z pań zakładając te spodnie powinny pamiętać o tym, aby również włożyć do nich buty na koturnie albo wysokim obcasie.

Panie o zgrabnych łydkach również mogą poszukać takiego fasonu, który ten walor zdecydowanie wyeksponuje. Najlepiej to zadanie spełnia klasyczny fason 7/8 prezentujący się najlepiej właśnie na kobietach o szczupłych łydkach i delikatnych kostkach. Nie powinny jednak wkładać takich spodni te z pań, które mają długi tułów. Z tego powodu, że fason 7/8 optycznie skraca nogi a co za tym idzie jeszcze wydłuża tułów.

Stosując w praktyce te porady każda z pań powinna kupić dżinsy, w których świetnie będzie się prezentować.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena