Każda kobieta jest inna, każda kobieta ma inny charakter, każda kobieta lubi coś innego. Każda kobieta posiada inne zainteresowania, inne sposoby spędzania wolnego czasu.

Data dodania: 2011-04-14

Wyświetleń: 2227

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jedna z nas lubi chodzić co weekend do kina, inna woli spędzać ten czas z przyjaciółmi w klubie, a jeszcze inna ten czas z własnej nieprzymuszonej woli spędza w domu z mężem i swoimi dziećmi. Dlatego właśnie dla każdej kobiety będzie odpowiedni inny zapach perfum.

Na szczęście bezpowrotnie minęły czasy, kiedy na rynku perfumeryjnym istniały jedynie perfumy „Być może” i każda kobieta ich używała. Na szczęście na rynku kosmetycznym istnieje ogromny wybór perfum i każda pani znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Każda potrzebuje innego zapachu perfum, aby czuć się kobietą wolną i wyzwoloną. Na rynku kosmetycznym istnieją miliony zapachów perfum. Wystarczy jedynie udać się do perfumerii i popróbować zapachy. Należy się po prostu popsikać na próbę.

Pani Krystyna chciała kupić sobie perfumy aby najlepiej poczuć. Poszła więc do swojej perfumerii „Ambrozja” i poprosiła o pomoc swoją ulubiona sprzedawczynię. Sprzedawczyni Zuzanna pokazała Klientce mnóstwo perfum. Jedne zapachy by były bardzo ciężkie i nie odpowiadały pani Krystynie. Ona szukała zapachu zdecydowanie subtelniejszego. Po wypróbowaniu dziesiątków zapachów perfum w końcu znalazła coś dla siebie. Wybrała subtelny zapach z nowej kolekcji Davidoffa. Ten zapach przypadł jej najbardziej do gustu. Pani Krystyna zapłaciła za wybrany perfum i mogła się nim już rozkoszować do woli.

 

Firmy kosmetyczne prześcigają się nawzajem w komponowaniu coraz to atrakcyjniejszych kompozycji zapachowych. Używają do tego różnych specyfików i substancji zapachowych. Często pojawiają się zapachy z domieszką naturalnych składników takich jak jaśmin, lawenda, owoce jałowca czy kurkuma i karmazyn. Bardzo często spotykamy perfumy damskie z dodatkiem mięty, leśnej jarzębiny czy kardamonu. Te składniki połączone ze sobą tworzą często bardzo ciekawe nuty zapachowe, z których każda kobieta z pewnością wybierze coś odpowiedniego dla siebie.

Istnieją zapachy tzw. ciężkie, które preferują kobiety w średnim i starszym wieku, są także na rynku kosmetycznym zapachy świeże i lekkie. W lekkich zapachach gustują przede wszystkim młode dziewczyny i kobiety. Lekkie zapachy są odpowiednie przede wszystkim na co dzień, do codziennych wyjść. Jeszcze inne zapachy posiadają perfumy, które są odpowiednie na randki i towarzyskie spotkania. Mają one w sobie specjalne mieszanki zapachowe, które pobudzają zmysły mężczyzn. Takie zmysłowe mieszanki zapachowe zwykle wybierają młode dziewczyny.

Zapach perfum odzwierciedla duszę kobiety, zapach perfum może nam zdradzić wiele cech charakteru kobiety. Kompozycje kwiatowe wybierają najczęściej młode niezależne kobiety. Kompozycje kwiatowe są także ulubionymi perfumami romantycznych kobiet. Zapachy ciężkie dominują w środowisku starszych pań. Należy wybrać taki perfum w jakim się najlepiej czujemy.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena