Profil Użytkownika

Zimowe wyprzedaże w sklepach – co kupić?

Rodzaj: Artykuł

Obecnie w wielu sklepach stacjonarnych, jak i internetowych trwa wyprzedażowe szaleństwo. Szczególnie wśród ubraniowych oraz obuwniczych markach. Jednak, gdy zbliża się okres promocji, zdarza się robić wiele nieprzemyślanych zakupów, których następnie żałujemy. Jak zatem robić zakupy, których nie będziemy żałować?

Zimowe stylizacje z płaszczem damskim w roli głównej

Rodzaj: Artykuł

Kobiety obecnie stawiają przede wszystkim na ciekawy wygląd. Nie powinno również zapominać się o wygodzie. Szczególnie komfort noszenia jest ważny podczas chłodniejszych pór roku. Wówczas garderoba wielu kobiet wystawiona jest na próbę. Nie zawsze wiemy, jak się ubrać oraz co ze sobą połączyć,

Zimowy zawrót głowy – wybierz modowe trendy tego sezonu

Rodzaj: Artykuł

W każdym z sezonów panują zupełnie inne trendy. W okresie jesienno-zimowym stawia się, na mocne akcenty w postawi wzorów, motywów, czy kolorów. To także różne kroje i fasony niektórych ubrań i dodatków. Jakie trendy panują w modzie damskiej na zimę 2019?

Kurtka damska – przegląd zimowych modeli

Rodzaj: Artykuł

Wśród popularnych okryć wierzchni to właśnie kurtka cieszy się największą popularnością. Z pewnością odpowiednio spisze się podczas zimowych dni. Warto zatem przyjrzeć się modelom, które są najchętniej wybierane przez kobiety.

Bluzy damskie – jakie modele wybrać na zimę?

Rodzaj: Artykuł

Bluza damska to ciekawy element kobiecej szafy na zimę. Kojarzona zazwyczaj ze sportowym stylem, który często można zauważyć na ulicach. Ten rodzaj ubioru jest szczególnie pożądany, gdy za oknem panuje zimowa aura. 

Profil

Aleksandra Orlicka

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
11
Kod partnerski:
/p:167351

Data urodzenia:
1999-01-10
Dołączył:
2018-09-21 15:31:40

Ostatnie logowanie:
01-08-2019