Czy Mężczyźni teraz musza być bardziej metro seksualni niż to było wcześniej? W artykule staramy się znaleźć odpowiedz na to pytanie, oraz dowieźć czy jest to wymuszone przez ewolucje...

Data dodania: 2011-01-04

Wyświetleń: 2481

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

W ostatnich latach możemy zaobserwować dużą zmianę w dziedzinie męskiej elegancji. Jeszcze do niedawna mężczyzna nie musiał szczególnie o siebie dbać, nie musiał pachnieć wyjątkową wodą kolońską, ani nosić ubrań z najnowszych kolekcji. Mężczyzna był często zaniedbany, źle ubrany i ogólnie mało elegancki. Taki typ mężczyzny uchodził bowiem jeszcze do niedawna  za wzór twardości, odwagi i samej męskości.  Na szczęście ostatnio uległo to znacznej zmianie w dobrym kierunku. Dziś mamy inne czasy, nastały randki internetowe, a mężczyzna XXI wieku to mężczyzna z klasą.  Zmiana ta wywołana była tzw. potrzebami rynku. Kobiety zwyczajnie miały dość zaniedbanych, źle ubranych mężczyzn. Kobiety wolą mężczyzn z klasą ponieważ z takim mężczyzną chcą snuć życiowe plany i przy takim mężczyźnie chcą spędzać czas. O tym czy mężczyzna ma klasę można się przekonać już podczas ranki internetowej. Jeżeli jest kulturalny, szarmancki, potrafi w odpowiedni sposób rozmawiać z kobietą i odpowiednio ją traktować jest mężczyzną z klasą. Mężczyzna z klasą nie jest równoważne z określeniem mężczyzna z kasą, nie wolno i nie należy mylić tych dwóch określeń. Posiadanie klasy nie musi kosztować dużo pieniędzy, do tego potrzeba raczej czasu i zaangażowania. Mężczyzna z klasą to mężczyzna zadbany i nie chodzi tu jedynie o modny ubiór, ale przede wszystkim zadbaną twarz, ręce, odpowiedni rodzaj dodatków i właściwe zachowanie. Mężczyznę z klasą poznaje się bowiem nie tylko po wyglądzie, ale i po zachowaniu, podejściu do kobiet i stylu bycia.

Mężczyzna z klasą traktuje kobietę w odpowiedni sposób, tak że czuje się ona jak księżniczka. Taki mężczyzna nie pozwala na siebie czekać, jest kulturalny i towarzyski. Dla niego kobieta to przede wszystkim partnerka, o którą trzeba dbać i którą trzeba szanować. Pamięta o rocznicach, urodzinach i innych uroczystościach, potrafi też wręczyć kobiecie kwiaty bez okazji i zrobić jej miłą niespodziankę w formie romantycznej kolacji.

Kobiety lubią mężczyzn z klasą i  z takimi chętniej umawiają się na randki internetowe, jak również te realne, ponieważ przy nich czują się jak prawdziwe kobiety. Przy takim mężczyźnie kobiety czują się dowartościowane, docenione i kochane. Traktowane są na poziomie i nie muszą się za takiego partnera przed nikim wstydzić. Mężczyzna z klasą to idealny partner dla każdej kobiety.

Czytaj inne...

Licencja: Creative Commons
2 Ocena