Profil Użytkownika

Friendzone

Rodzaj: Artykuł

Odwiecznym problemem ludzkości jest przyjaźń damsko-męska. A konkretnie to czy ona w ogóle istnieje. Jedni twierdzą, że jak najbardziej, inni, że jest ona niemożliwa. Jedno jest pewne, przyjaźń damsko-męsko często powoduje powstanie tzw. „friendzone”. Czym jest? I czy da się tego uniknąć?

Tradycyjne wesele

Rodzaj: Artykuł

Każdy z nas ma inne upodobania.  Jedni są tradycjonalistami a inni szukają nowych rozwiązań i chcą je wprowadzać do swojego życia. Podobnie rzecz się ma z organizacją ślubów. Każda para chce, aby to był dzień ich marzeń . Czy nadal marzą się im tzw. tradycyjne wesela?

Hodowla drobiu

Rodzaj: Artykuł

Produktem, który najczęściej używamy w kuchni jest mięso drobiowe. Jest ono składnikiem zup, sałatek i dań głównych. Zawiera dużą ilość białka i niewielką tłuszczu. Porównując je z wieprzowiną czy cielęciną posiada większe ilości wartości odżywczych i dietetycznych.

Rolnicza technologia

Rodzaj: Artykuł

Współcześnie zalewa nas ogrom nowości technologicznych. Każdego dnia dowiadujemy się o nowych wynalazkach i odkryciach. Przybywa także wiele programów i aplikacji, które urozmaicają i ułatwiają nam życie. Rolnicy także mają do swojej dyspozycji wiele takich pomocy.

Profil

Kamil Lewynsky

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
46
Kod partnerski:
/p:15682

Data urodzenia:
1986-08-10
Dołączył:
2010-08-10 12:18:23
Miasto:
Wrocław

Ostatnie logowanie:
19-05-2016