Randkowanie w XXI wieku to zmora wielu z nas. W czasach gdy większość interakcji odbywa się przy pomocy internetu, wiele osób zdecydowało się na zaufanie postępowi technologicznemu również w sferze związkowej. Ucieczka w łaski portali randkowych stała się dla ludzi szansą zarówno na znalezienie drugiej połówki, jak i pozyskanie nowych znajomości.

Data dodania: 2021-08-07

Wyświetleń: 651

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Portale randkowe wciąż na topie? Ranking 5 najpopularniejszych

Możliwości jest wiele, więc na samym początku warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań - jakie są nasze oczekiwania wobec portalu i zawieranych znajomości oraz jaki jest cel, który towarzyszy naszym internetowym poszukiwaniom? W takiej sytuacji nasuwa się jedno pytanie - który serwis randkowy będzie odpowiedni właśnie dla nas? Mamy dla was odpowiedź! Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze portale randkowe - ranking 5-ciu najczęściej wybieranych w okresie ostatnich kilku miesięcy.

Be2 - jeden z najdłużej działających portali randkowych w Polsce

Na Be2 to portal dla osób, które są zainteresowane poważnym, długoterminowym związkiem. Co ciekawe w serwisie zarejestrowanych jest więcej kobiet niż mężczyzn - stanowią one aż 57% społeczności portalu.

Atrakcyjnym wydaje się także fakt, że na samym wstępie otrzymamy pytania na temat tego, czego oczekujemy od naszego idealnego partnera lub partnerki. Jest to tak zwany test psychologiczny. Autorzy portalu twierdzą, że jego zadaniem jest jak najdokładniejsze dopasowanie osób kompatybilnych sobie.

Tinder - nowe znajomości za jednym przesunięciem?

Jest to mobilny portal randkowy, który według obietnic producentów ma ułatwić zawieranie relacji przy pomocy sieci. Wraz z pomocą aplikacji możesz liczyć na znalezienie kobiety, którą będziesz mógł zabrać na randkę w tej jednej popularnej restauracji w samym centrum miasta, ale też poznać mężczyzn, których priorytetem będzie rozpoczęcie poważnego związku. Wszystko jest w Twoich rękach - wystarczy jedno skinienie palca! Sam spróbuj.

Academic Singles - idealny portal dla osób zapracowanych

Praca, obowiązki, pasje... wszystko to potrafi być naprawdę czasochłonne. Co jeśli powiemy Ci, że istnieje łatwy sposób znalezienie drugiej osoby, z którą mógłbyś się tym podzielić? Academic Singles to najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji! Portal nagromadził ponad 300 tysięcy użytkowników z całej Polski, dzięki temu masz sporą szansę znaleźć kogoś, kto obudzi w Tobie zainteresowanie.

Ten serwis randkowy bazuje również na teście osobowości, który przy pomocy danych statystycznych oraz odpowiedzi innych użytkowników portalu dopasuje najodpowiedniejszych kandydatów do rozmów dla Ciebie. To łatwy sposób na zmianę życia bez zaniedbywania swoich obowiązków.

eDarling - jeden z czterech czołowych portali randkowych w Polsce

Portal randkowy eDarling to idealne miejsce dla singli, którzy poszukują w życiu nie tylko nowych doznań, ale również poważnych relacji. Jest to platforma, która oferuje zarówno przestrzeń do randkowania online, ale także zapewnia bezpieczeństwo Twoich danych w internecie. Nie bez powodu nosi miano najbardziej zaufanego portalu randkowego w naszym kraju.

Ten serwis, zupełnie jak swoi poprzednicy, działa w oparciu o formularz psychologiczny, dzięki któremu portal dobierze najodpowiedniejszych rozmówców dla Ciebie. Sumiennie wypełnij swój profil i wejdź w świat randek internetowych.

Singles50 - czyli życie nie kończy się po 40

Wiele osób wychodzi z założenia, że znalezienie partnera po 50 roku życia jest wręcz niewykonalne. Jednak jak pokazują statystyki portalu Singles50 - wszystko jest możliwe! Wystarczą szczere chęci, internet oraz odrobina wolnego czasu. W obecnym świecie wiek nie jest żadną przeszkodą w znalezieniu miłości swojego życia.

Na tym portalu randkowym możesz poznać ciekawe osoby, które dokładnie tak jak Ty pragną uciec od samotności. Stwórz swój profil, poznawaj kobiety i mężczyzn w podobnym Tobie wieku, wysyłaj wiadomości, a przede wszystkim otwórz się na wizję znalezienie prawdziwej miłości. Spróbuj, randkowanie w internecie naprawdę nie musi być trudne!

Podsumowując

Przedstawiliśmy Ci kilka najpopularniejszych internetowych serwisów randkowych. Jeśli chciałbyś zobaczyć rozszerzony ranking warto zajrzeć na strony takie jak UdanaRandka.com, które recenzują zarówno darmowe jak i płatne portale randkowe. W czasach, gdy niemal każdy ma dostęp do internetu, a komunikacja międzyludzka jest o niebo łatwiejsza, coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z dobrodziejstw technologi. Znalezienie miłości jeszcze nigdy nie było tak proste! Zaryzykuj, może warto?

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena