Startuje właśnie nowy projekt e-commerce, który rewolucjonizuje możliwości zarabiania w Internecie. Najlepiej zajrzyj od razu i zapisz się: Cyfrowa rewolucja Powstaje miejsce, w którym będzie można zarabiać na partnerskim udziale w tym projekcie poprzez s...

Data dodania: 2007-09-14

Wyświetleń: 4127

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 1

WIEDZA

-1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Startuje właśnie nowy projekt e-commerce, który rewolucjonizuje możliwości zarabiania w Internecie.
Najlepiej zajrzyj od razu i zapisz się:
Cyfrowa rewolucja
Powstaje miejsce, w którym będzie można zarabiać na partnerskim udziale w tym projekcie poprzez sprzedaż w formie cyfrowej niezliczonej ilości książek, czasopism, książek audio…
Nawet, jeżeli nie masz jeszcze pojęcia o biznesie w Internecie będziesz mógł zarobić dzięki nowej platformie. W projekt ten spierany przez strategicznego inwestora jest zaangażowane ponad MILION złotych. Projekt ten o niespotykanym dotąd zasięgu w polskim Internecie oferuje Tobie 30% wartości ze sprzedaży cyfrowych treści.
Jest z czego wybierać, bo już na samym początku zaoferujemy ok. 1 000 tytułów! Wystarczy, że za Twoim pośrednictwem Internauci będą dokonywać zakupów na platformie, która już wkrótce zainauguruje swą działalność.
Nie, to nie kolejny program partnerski. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, po raz pierwszy będziesz mieć okazję, by całkowicie za darmo stworzyć własny, niepowtarzalny sklep. Sklep, w którym zaoferujesz wyłącznie wybrany przez siebie asortyment, wybrane tytuły, nawet we własnej szacie graficznej.
Niezależnie od tego czy prowadzisz już jakiś serwis internetowy, czy reprezentujesz dużą firmę, czy może po prostu masz własnego bloga, albo dopiero zaczynasz przygodę z Internetem - stworzyliśmy taki system, który elastycznie może dopasować się do możliwości i potencjału każdego zainteresowanego.
Projekt bierze na siebie całość obsługi i płatności pozostawiając Tobie
podliczanie zarobku...
Najważniejszy jest start
Dlatego też została otwarta przedpremierowa strona, by jeszcze przed startem zainteresować jak największą liczę Partnerów w celu kierowania potencjalnych Klientów, którzy będą przypisani do Ciebie na stałe, co w momencie startu może zaowocować wysoką prowizją. Po zapisaniu otrzymasz link, przez który będziesz mógł kierować potencjalnych Klientów do projektu.
Pierwsi zarobią najwięcej
W ofercie znajdą się zdobywające coraz większą popularność cyfrowe publikacje: gazety, czasopisma, książki, w różnych formatach, także audiobooki. A to dopiero początek.
Zostały podpisane umowy z wieloma dużymi Wydawnictwami w całej Polsce, a to gwarantuje nam i Tobie sukces.
Pamiętaj, kto pierwszy, ten lepszy. Możesz zarobić nawet 30% z prowizji.
Licencja: Creative Commons
-1 Ocena