Czy zdajesz sobie sprawę jak ważne są spotkania grupowe w naszym biznesie to jest tzw. utrzymywanie ognia naszej motywacji aby nie zgasł, zapewne jak zauważyłeś to bardzo ciężko jest utrzymać..

Czy zdajesz sobie sprawę jak ważne są spotkania grupowe w naszym biznesie

to jest tzw. utrzymywanie ognia naszej motywacji aby nie zgasł, zapewne jak zauważyłeś to bardzo ciężko jest utrzymać stałą motywacje bez spotykania się z ludźmi którzy zajmują się tym co my, ja zauważyłem żę jak opuszczam jakięś szkolenia dla naszego zespołu to czuję

zmniejszenie chęci do działania i ogólny spadek motywacji co może skutkować w przyszłości całkowitym wypaleniem się po czym trudno jest wrócić do poprzedniego stanu rozpalenia ognia naszej motywacji, dlatego włąśnie powinieneś regularnie uczęszczać na szkolenia grupowe które są bardzo ważne abyśmy utrzymywali stały poziom odpowiedniej motywacji.

 Generalnie bez stałego kontaktu na spotkaniach z naszymi wspólnikami, tracimy nie potrzebnie kontakt który jest tak bardzo ważny w mlm i poczucie przynależności i właśnie dlatego powinieneś na nie chodzić i przypominać twoich ludzi zarówno zdolnej lini jak i z górnej tak więc spotykajcie się zarówno w celach biznesowych jak i towarzyskich ; )

   Powinieneś sobie uświadomić żę im częściej będziesz się kontatkował, rozmawiał z ludźmi w twoim biznsie tym bardziej i stabilniej twój biznes będzie się rozwijał dzięki wzajemnym relacją , które wpływają pozytywnie na budowanie biznesu i trwałym przyszłym fundamencie który będzie podtrzymywał twój dom w stabilnej pozycji niebędzie się zapaddał jak to ma miejsce na fundamencie na miękkim podłożu : )

Licencja: Creative Commons