Jakie podstawowe zasady warunkują osiągnięcie sukcesu w    Marketingu Sieciowy.  Na początku swojej drogi w mlm musisz sobie postawić cele jakie chcesz osiągnąć w tym biznesie, ile chcesz zarabiać z


Data dodania: 2010-07-13

Wyświetleń: 2259

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 6

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

6 Ocena

Licencja: Creative Commons

 Jakie podstawowe zasady warunkują osiągnięcie sukcesu w    Marketingu Sieciowy.  Na początku swojej drogi w mlm musisz sobie postawić cele jakie chcesz osiągnąć w tym biznesie, ile chcesz zarabiać za 5 lat, jakie zarobki chcesz odnosic za 3 lata za rok. Najlbliższy rok rozbij na 12 miesięcy i zaplanuj jak najdokładniej każdy miesiąć , a nawet tydzień co w tym kierunku będziesz robił, każde zaplanowane zadanie musi mieć wyznaczoną swoją dokładną datę, następnie konsekwentnie realizuj zaplanowane zadania.

 Podziel cel główny na małe kroczki, pierwszy telefon pierwsze spotkanie, naucz się notować dokładnie zaplanowane zadania, codziennie realizuj to co sobie zaplanowałeś i wyznaczaj termin nowego zadania i to pomoze Tobie doładnie zaobserwować w jaki sposób doszłeś do takiego sukcesu i dzięki temu będziesz mógł tą wiedze przekazywać wspólnikom w twoim biznesie.

 Nie będzie łatwo, powinieneś się przyzwyczaić do ciągłych przeszkód jakie regularnie występują w tym biznesie, nie staraj się ich unikąć to Cię wzmocni i nauczy wytrwałości. Sukces to umiejętność pokonywania własnych błędów i ich kontrolowania, sukcesu nie osiągną Ci którzy nie zaczęli działać w mlm lub szybko zrezygnowali.

 Otwórz się na zmiany, nie trzymaj się kurczowo starych metod naucz się wprowadzać ciągłe ulepszenia do swojego biznesu, zapamiętaj sobie to że zmiany są pozytywne. Nagradzaj się za każdy sukces jaki odniesiesz, pozwoli to utrzymać w Tobie ciagłe nastawienie zwycięzcy i nie dopuścisz  w do wypalenia się, co tak często jest spotykane u początkujących.

Licencja: Creative Commons
6 Ocena