Poczynając od najmłodszych lat, człowiek zdobywa doświadczenie i wzbogaca swoją wiedzę. Poprzez wiek szkolny, studia i pracę w psychice powstają okreslone schematy ktorymi kierujemy swoją życiową drogę.

Data dodania: 2010-07-19

Wyświetleń: 2090

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Czasami takie utarte schematy nie pozwalają zmienić swojej mentalności i przyzwyczajeń które kształtowały się przez ten okres.  Przykładem jest tutaj praca zawodowa. Człowiek ktory przez 30 lat pracuje na etacie, powtarzając od lat ten sam schemat (wstajesz o 6.00 kończysz o 16.00) wykonuje codziennie te same obowiązki, nie przestawi się z dnia na dzień na inny tryb działania.  Tu trzeba zmienić swoje nawyki, swoją mentalność i przyzwyczajenia a to nie jest takie proste. Do tego dochodzi zwykły strach przed czymś nowym.

Ludzie boją się ryzykować, boją się tego co ludzie powiedzą, boją sie samego siebie. Tutaj potrzebna jest dobra wola, chęci i wiara w osiągniecie sukcesu innego niż to co robiłeś przez ostatnie x lat, o ile mozna to nazwać sukcesem.

.Wejście w świat marketingu sieciowego jest swego rodzaju wyzwaniem dla każdego kto decyduje się na zaistnienie w tej branży i od samego początku wiąże się ze zmianą mentalności i zdobyciem wiary, że to czego się podejmuje jest słuszne.

Jeśli boisz sie że nie podołasz temu wyzwaniu samemu, poszukaj ludzi z którymi razem będziecie budować własny biznes,

szukaj liderów  którzy przeszkolą Cię od podstaw organizując bezplatne kursy informacyjne albowiem praca w marketingu sieciowym to praca zespołowa gdzie nie zarabia się na ludziach, tylko zarabia się z ludzmi.

Pamiętaj że strach przed porazką nigdy nie może być powodem żeby nie spróbować czegoś innego albowiem

"ludzie którzy maja cele osiągają sukces, ponieważ wiedzą dokąd zmierzają,nie szukają wymówek, nie szukają dziury w całym, nie mówią, że system działa przeciwko nim, nie usprawiedliwiają wszystkiego szczęściem albo pechem, wierzą, że poświęcenie to inwestycja w przyszłość."

Ja mimo tego iż od pewnego czasu zajmowałem się marketingiem sieciowym, taką wiarę zdobyłem calkiem niedawno, gdy związałem się z firmą  z ktorą obecnie wspólpracuję.


Licencja: Creative Commons
0 Ocena