Bardzo często spotykam się z osobami, które w euforii i zachwycie proponują super program zarobkowy i, co najdziwniejsze, podniecają się tym, że projekt nie wymaga osób do polecania (a sami go polecają).

Data dodania: 2013-02-06

Wyświetleń: 1600

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kompletny nonsens. Nie ma czegoś takiego. Dlaczego?

Bo jak nie ma ludzi, to nie ma kasy, jak nie ma kasy, to nie ma firmy. Proste. Nie piszę tu o programach inwestycyjnych obarczonych dużym ryzykiem (hyip). Są to projekty krótkofalowe i inwestując dużą kasę na samym początku, można coś tam zarobić, ale wiąże się to z ryzykiem.

A nawet tego typu projekty inwestycyjne posiadają swoje programy partnerskie i płacą za pozyskanie osoby, która coś tam zainwestuje, ponieważ kasa nie bierze się z nieba. Gdy nie ma produktu, za który płaci się miesięcznie jakiś tam abonament, to w przypadku braku reklamodawców czy złych inwestycji, program prędzej czy pózniej zacznie mieć problemy finansowe, co wyraźnie widać w kilku firmach, które od pewnego czasu działają w sieci.

Życzę im, żeby swoje problemy rozwiązały jak najszybciej i żeby wszyscy byli zadowoleni, ale do tego jest również potrzebny napływ nowych osób, które będą inwestować. Niestety, gdy sytuacja firmy jest niestabilna, wtedy nie ma chętnych do tego, żeby wejść do projektu, zainwestować swoje pieniądze i koło się zamyka. Czyli znowu potrzebny jest napływ świeżej ludzkiej krwi, połączony z jakąś tam inwestycją.

Gdy jest produkt, za który płaci się miesięczny abonament, to zawsze są pieniądze na wypłatę, ponieważ firma dzieli się z nami zyskiem według jakiegoś tam planu marketingowego. Jest obrót, jest kasa. Praw fizyki nie zmienimy nawet gdybyśmy bardzo tego chcieli. 

I dlatego pisanie na forach czy portalach społecznościowych o programach bez polecania jest dla mnie nieetyczne i przed wejściem należy dokładnie samemu przeanalizować  firmę i szczegółowo zapoznać się z warunkami współpracy. 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena