Wierzyć czy nie wierzyć? Pierwsze co nam przychodzi do głowy, gdy czytamy o dziwnych zjawiskach paranormalnych. Artykuł został napisany z myślą o wszystkich, którzy interesują się zjawiskami paranormalnymi.

Data dodania: 2010-07-05

Wyświetleń: 2106

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 4

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

4 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zjawiska paranormalne są to rzeczy, które nie są do końca wyjaśnione. Mają one swoich zwolenników jak i przeciwników. Jedno jest pewne na pewno są ciekawe i należą do niej różne działy.

 

Ufo jest tematem tabu i z pewnością nie jest to nowe zjawisko, ale pierwsze informacje na temat ufo pojawiły się już w średniowieczu. Najgłośniejsza historia dotychczas o ufo była w miejscowości Roswell. Osoby, które interesują się tematyką wiedzą jaki był to przełom dla tematyki ufo. W Roswell spadł dziwny obiekt, który był przedstawiony przez rolników jako ufo. Wojsko otoczyło cały teren i zabrała sprzęt. Przez 10 lat wojsko ukrywało prawdę na temat tego zdarzenia, jednak po tym czasie przyznała się, że w tan tym terenie odbywały się szkolenia wojskowe, oraz testy nowych obiektów latających. Prawdy jednak nie poznamy do końca, ale jak się okazało miasteczko dostało bardzo dobrą reklamę i stało się jakby stolicą ufo. Wiele osób przyjeżdża tam, tylko po to by zobaczyć dziwne rzeczy na niebie. Jeżeli chodzi o Polskę i o ufo w Polsce również istnieją historię na temat dziwnych rzeczy na niebie. Popularne również do niedawna były kręgi na niebie. Potem jednak udowodniono ich nieprawdziwość, oraz w niektórych miejscach to promieniowanie ziemskie było po prostu większe, dlatego też mogliśmy podziwiać bardzo piękne kręgi.

 

Innymi ciekawymi zjawiskami są np. duchy. Osoby wierzące, które wierzą w Boga wierzą również w duchy przynajmniej powinni. Jednak, jeśli nawet są czy można je np. sfotografować. Obecnie żyjemy w czasach, gdzie technika jest bardzo można rozwinięta i praktycznie każdy może przerobić tak zdjęcie by wyglądało na prawdziwe.

 

Podsumowując na koniec to tylko od nas należy czy będziemy wieżyc czy też nie w zjawiska paranormalne. Na pewno są tematem tabu, oraz bardzo fascynują. Nie należy jednak wieżyc we wszystko co znajdziemy i sami musimy wykreować swój wizerunek na temat zjawisk paranormalnych.

Licencja: Creative Commons
4 Ocena