Przeprowadziliśmy koleją ankietę z udziałem 1000 kobiet wieku od 20 do 35 roku życia. Pytanie za każdym razem było takie same: Czym Twój facet doprowadza Cię do pasji podczas seksu? A oto czym podzieliły się z nami ankietowane kobiety:

Data dodania: 2007-08-09

Wyświetleń: 12230

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Przeprowadziliśmy koleją ankietę z udziałem 1000 kobiet wieku od 20 do 35 roku życia. Pytanie za każdym razem było takie same: Czym Twój facet doprowadza Cię do pasji podczas seksu? A oto czym podzieliły się z nami ankietowane kobiety:

80 % nie może znieść tego, że ich mężczyzna nie przestrzega podstawowych zasad higieny.

Dziwi nas, że tylko 80 % ale Paniom chodzi nie tylko o to, że niektórzy zapominają użyć mydła. Równie denerwujące jest drapanie twardym zarostem. O ile jest to znośne podczas zwykłych pocałunków to podczas Cunnilingus może sprawiać nawet ból.

70 % ankietowanych narzeka na brak romantyzmu.

Mężczyźni w zdecydowanej większości są wzrokowcami, do podniecenia wystarcza nam sam widok nagiej partnerki. U kobiet jest to trochę bardziej skomplikowane.

Ona lubi czuć się wyjątkowo, nastrojowa muzyka, świece to tylko początek. Pytane przez nas kobiety powiedziały, że głównie oczekują "czułych słówek". Powinieneś jak najczęściej zapewniać ją o swojej miłości, o tym, że jest piękna i, że nasz na nią ochotę. Do tego przytulanie i jeszcze więcej komplementów. Dla Ciebie te rzeczy mogą być oczywiste ale ona potrzebuje to od Ciebie usłyszeć. Dzięki temu szybciej się rozluźni i odda w twoje ramiona.

60 % narzeka na rutynę.

"Jeśli seks za każdym razem jest taki sam, to po tygodniu przestaje mi to sprawiać przyjemność, wtedy nie mogę się doczekać końca" - Marta (27) z Wrocławia.

Kobiety rzadko mówią swojemu mężczyźnie, że seks jest nudny w obawie przed sprawieniem mu przykrości. Sam musisz to wyczuć. By uniknąć popadania w rutynę, postaraj się zaskakiwać ją tak często jak to tylko możliwe. Musisz jej pokazać, że wciąż jest dla ciebie seksowna, a seks nie jest dla ciebie tylko musem ale czymś na co nie możesz się doczekać.

" Chciałabym żeby mój facet kochał ze mną nie tylko wieczora jak idziemy spać" żali się Agata (32) . "Zaatakuj" ja w kuchni lub w łazience, powiedz, że cały dzień nie możesz się doczekać zbliżenia. Zaskakuj ją pomysłami na nowe pozycje, zaproponuj nakręcenie wspólnego filmu itd. Starając się o nowe doznania obudzisz w niej prawdziwą tygrysice spragnioną Twojego dotyku.

50 % kobiet przeszkadza męski egoizm.

Dla nikogo nie jest niespodzianką, że facet jest szybciej jest gotowy do stosunku i szybciej kończy. Kobiet wręcz nie znoszą gdy nie interesujesz się jej potrzebami. Nie chodzi o to, że kończysz za szybko ale o to że nie potrafisz zaspokoić swojej partnerki.

Kobieta jak zwykle nie powie Ci o tym, więc sam musisz się zorientować. Pytaj: czy było jej dobrze? Pytaj co jej się podobało, a co nie? Pokaż jej, że na niczym tak Ci nie zależy na tym, żeby było wam obojgu dobrze-nawet jeśli to nie prawda.

Weź sobie te rady do serca, problemy w łóżko te, których możesz nawet nie być świadomy mogą doprowadzić do konfliktów na innych polach waszego związku. W pełni zadowalając swoją kobietę zapewnisz sobie jej szczerą miłość i oddania- uwięź mi że to bardzo ważne.

Po więcej zapraszam na
All4men.pl – Męski Portal!

Licencja: Creative Commons