Zakupy w największych, najpopularniejszych cenach w Internecie taniej niż zwykle? Tak to możliwe! W 3 minuty przedstawię Ci sekret tańszych zakupów on-line.

Data dodania: 2010-05-19

Wyświetleń: 1785

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zakupy w największych, najpopularniejszych cenach w Internecie taniej niż zwykle? Tak to możliwe! W 3 minuty przedstawię Ci sekret tańszych zakupów on-line.

Kryterium cenowe jest podstawowym czynnikiem decydującym o atrakcyjności oferty dla świadomego klienta. Dlatego porównywarki cenowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem e-klientów, którzy „wyłapują' w nich sklepy oferujące dany asortyment w najniższych cenach.

Jako osoba kupująca w Internecie, wiesz zapewne, że najniższe ceny w porównywarkach oferują: albo sklepy „krzaki” - w których większość nie ma zamiaru kupować, albo największe, najpopularniejsze sklepy w Internecie.

Każdy z nas, e-klientów, kierując się zdrowym rozsądkiem kupuje w popularnych i sprawdzonych sklepach internetowych. Większość z nich, z uwagi na osiągany wolumen sprzedaży figuruje na górnych pozycjach w porównywarkach cenowych, co dodatkowo potwierdza racjonalność ich wyboru. Wydaje się więc, że taniej kupić nie można, że istnieje pewna nieprzekraczalna bariera – pułap, poniżej którego sklepy nie zejdą. Ale czy na pewno?

Istnieje portal, który pozwala na tańsze zakupy właśnie w największych i najpopularniejszych sklepach internetowych w Polsce. Tańsze – tzn. w tej samej cenie co zwykle, ale z systemem wynagradzania za zakupiony asortyment - cashback, co sumuje się na niższą cenę.

Jak to wygląda? Klient wchodzi na portal: http://Miastosklepow.pl tam się loguje na swoje konto (oczywiście za pierwszym razem należy się zarejestrować). Po zalogowaniu przechodzi do właściwego sklepu, w którym dokonuje zakupów. Po kilku dniach na koncie klienta w MiastoSklepow.pl pojawia się kwota (cashback) – wynagrodzenie za dokonany zakup. Wynagrodzenie można wypłacić zlecając przelew na swoje konto bankowe.

System doskonale sprawdził się w Niemczech, gdzie tysiące klientów każdego dnia kupuje towar w swoich ulubionych sklepach, ciesząc się nowymi, niższymi cenami nabywanych dóbr. Czas na Polskę!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena