Czy istnieje jakieś remedium na obecną sytuację, w której samoloty - wbrew naturze - stoją na ziemi, a człowiek - także wbrew naturze - koczuje na lotniskach? No ba.

Data dodania: 2010-05-17

Wyświetleń: 1980

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Remedium jest tuż obok nas. Wystarczy, że podróżnicy opuszczą nieco wzrok, tęsknie błądzący po niebiosach, i rozejrzą się po ulicach. Co tam jeździ? Autokary. A co w związku z nimi można kupić? Ano - bilety autokarowe. Lepsze niż bilety lotnicze, bo dostępne od ręki. Również przez Internet. W jaki sposób? Prosty. Wystarczy wykonać trzy kroki:

1. wejść na stronę systemu sprzedaży biletów np BiletyAutokarowe.pl

2. wybrać z oferty przewoźników z całej Europy trasę, która nam odpowiada

3. opłacić i wydrukować bilet

I tyle. Potem należy już tylko udać się na dworzec lub przystanek. Procedura jest znacznie łatwiejsza niż w przypadku linii lotniczych, gdzie nie tylko kupno biletu wiąże się z bardziej skomplikowanymi formalnościami, ale również swoje należy przecierpieć przed wejściem na pokład maszyny. Odprawy, kontrole... Co może być gorszego? Chyba tylko nudna podróż, w trakcie której przeciążenia spłaszczą wam mózg, a nuda niemal zabije (chyba że lubicie podziwiać chmury od najmniej ciekawej strony).

Spójrzmy dla porównania na autokar: łatwa i szybka odprawa pasażerów? Jest. Ciekawa podróż? Jest - możesz nie tylko patrzeć za okno, ale nawet trochę pozwiedzać podczas postoju. Odporność na warunki pogodowe i wulkaniczne pyły? Jest, jest, wszystko jest. Nad czym można się zastanawiać? Gdy samolot leci w kulki, wybierz autokar. Proste.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena