Nie chodzi mi o zwykłą kradzież. Chodzi mi o kradzież duchową. Kradzież wszystkiego co cię inspiruje....aby w końcu zacząc żyć...

Data dodania: 2010-02-15

Wyświetleń: 2553

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Do napisania tego artkułu zainspirowała mnie pewna książka która nosi tytuł : "Cokolwiek myślisz, pomyśl odwrotnie''. Jest tak w życiu większości ludzi , że żyjemy życiem innych, pragniemy takiego życia jakie mają inni ludzie. Często mamy przyjaciół, którzy nam podpowiadają nasze życie a my bardzo liczymy się z ich zdaniem i boimy wychylić. Często jesteśmy poranieni z powodu nie dostrzeżonego w nas talentu , daru.

Tak często zostawiamy życie takim jakie jest i żyjemy naprawde w naszej wyobraźni. Drogi czytelniku czy to nie jest prawda? Ile marzeń straciłeś, po ile marzeń bałeś się w życiu sięgnąć, tylko dlatego, że ktoś cię zniechęcił swoją , tylko swoją opinią, po ile marzeń bałeś się sięgnąć bo bałeś się starcić przyjaciół, może to przez niewiare w to co masz w sobie pożytecznego zatraciłeś to co by zgotował dla ciebie los. W tym artykule chcę zachęcić cie do spełniania swoich pragnień, do realizowania swoich marzeń. Jesteś człowiekiem który naprawde może wiele w życiu osiągnąć. 

Cokolwiek myślisz pomyśl odwrotnie. Może podejmiesz złą decyzję, może popełnisz jakiś błąd , ale przyznaj się wtedy do niego i powiedz ok, źle zrobiłem , przepraszam, ale ide do przodu. Bo życie składa się z decyzji. Nigdy nie dowiesz się czy to co chcesz robić jest dla ciebie jeśli nie spróbujesz się za to zabrać. Zawsze jest jakaś możliwość do zrealizowania naszych marzeń. Musisz tylko ty wyjść z inicjatywą, ty się wyślić, to wszystko TY. Co ci z tego, że np siedzisz przed telewizorem i patrzysz na tancerzy płynnie poruszających się po parkiecie. Myślisz sobie : Jeju też bym chciał tak tańczyć. Twoja wyobraźnia się poszerza i wyobrażasz sobie siebie właśnie tam na tym miejscu. Zrób pierwszy krok, zapisz się do szkoły tańca. A co? nie możesz? Co ludzie powiedzą , przecież masz 50 lat. To co ludzie powiedzą to powiedzą. Zawsze będą coś mówić, jak nie na ten temat to znajdą coś innego.

Ty rób to co czujesz w sercu, nawet jeśli nie jesteś w tym bardzo dobry. Realizuj swoje marzenia.

Pozdrawiam

Licencja: Creative Commons
0 Ocena