Funkmaster Flex znany jest nie tylko ze swojej miłości do rapu, ale również do samochodów. DJ ma na swoim koncie współpracę między innymi z Fordem, BP oraz innymi producentami akcesoriów samochodowych.

Data dodania: 2010-02-02

Wyświetleń: 1715

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Swego czasu pisaliśmy o współpracy muzyka z firmą BP Lubricants, na mocy której DJ promował olej Castrol Syntec oraz inne produkty firmy. Flex prowadził również wiele audycji radiowych i programów telewizyjnych traktujących o motoryzacji, tak więc w środowisku muzycznym uchodzi za prawdziwego pasjonata i specjalistę od samochodów, ich pielęgnacji, akcesoriów do tuningowania, modyfikacji i utrzymywania karoserii w jak najlepszym stanie.

Funkmaster Flex pracuje obecnie nad serią programów Fast Machines with Funkmaster Flex, której emisji podjęła się telewizja MTV. W programie zobaczymy jak ze zwykłego samochodu zrobić rasową maszynę. Ekipa współpracująca z Funkmaster Flexem przygotowuje samochody do morderczych wyścigów. Zobaczymy więc jak przygotowuje się mega fury: od tuningowania silników, przez wyposażenie wnętrza na zabiegach auto kosmetyki kończąc. Jest to już kolejny program motoryzacyjny, który trafi na antenę MTV. Najbardziej znanym jest Pimp My Ride poświęcony tuningowaniu samochodów.

Tak o programie mówi jeden z jego producentów:

"Prezentując elementy kultury motoryzacyjnej młodym ludziom na terenie całego kraju, Funkmaster Flex szerzy entuzjazm i pasję do koni mechanicznych, osiągów i stylu" - powiedział Mike DeBiasi. "Fachowa wiedza Flexa na temat motoryzacji, pasja i zachwyt precyzyjnie tuningowanymi pojazdami, dopasowanymi do wymagań kierowców, inspiruje. Chcemy pokazać, że nawet w pełni profesjonalne samochody mogą być atrakcyjnie wykonane. Zobaczymy tam prace wykonane przez takie marki jak Gas, Diamondbrite, Lacroe, Westcoast Customs.

Już w marcu z kolei odbędzie się kolejna edycja samochodowego show, czyli Funkmaster Flex Custom Car and Bike Showtour, czyli imprezy, podczas której prezentowane będą najciekawiej stuningowane samochody. W tym roku imprezie będą towarzyszyć występy takich artystów jak Dj Khaled i Dorrough, którzy również są znani ze swoich motoryzacyjnych pasji. Impreza startuje 13 marca 2010 roku w Daytona Beach na Florydzie.                                                                                                                                                                                       

Licencja: Creative Commons
0 Ocena