Czytając gazety, oglądając zdjęcia znanych osób, oglądając galerie na popularnych portalach internetowych, zastanawiamy się jak zrzucić nadmierne kilogramy i wyglądać jak znane osoby, co zrobić z obwisłą skórą po ciąży?

Data dodania: 2009-12-29

Wyświetleń: 2364

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Odpowiedź jest łatwa, prosta i przyjemna - rolletic.

W gabinetach odnowy biologicznej, klubach fitness oraz studiach kosmetycznych, coraz częściej możemy spotkać się z urządzeniem rolletic. Co to jest rolletic? Rolletic jest to urządzenie masujące, mające działanie antycellulitowe, ujędrniające, poprawiające krążenie krwi i limfy przez naczynia. Dzięki rolleticowi skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna.

Maszyna posiada drewniane walce, pokryte wypustkami, które obracając się, masują poszczególne partie ciała. Pozycji jest 14: zaczyna się od stóp, kolejno łydki, zewnętrzna strona uda (prawa i lewa noga), wewnętrzna strona uda (prawa i lewa noga), tylna strona uda, przednia strona uda, pośladki, bok lewy, bok prawy, brzuch, ręka prawa, ręka lewa. Zabieg trwa godzinę. Jedynie co jest nam niezbędne na zabieg, to strój gimnastyczny. W zależności od ilości urządzeń w poszczególnych studiach lub klubach, warto zapisać się z koleżanką na zabieg. Godzina minie błyskawicznie, a przy okazji spędzimy je w towarzystwie. Jeżeli wolimy odprężyć się same, spokojnie można poczytać książkę lub ulubiony magazyn.

Największą zaletą urządzenia rolletic jest brak aktywności ruchowej na zabiegu. Pozycje wykonuje się siedząc, stojąc lub klękając. Dlatego poleca się go w szczególności osobom nie lubiącym przemęczać się lub starszym, a chcącym skutecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu czy obrzęków. Podczas zabiegu odczuwa się miły masaż, a nawet łaskotki (pozycja stopy). Następnego dnia występują lekkie „zakwasy", świadczące o właściwym działaniu zabiegu. Jednakże z kolejnymi spotkaniami objawy te ustępują.

Dlaczego więc przemęczać się na popularnych siłowniach, forsować ciało już i tak po męczącym dniu pracy? Lepiej zorientować się w okolicy, lub zapytać koleżanki o najbliższe studio proponujące zabiegi na urządzeniu rolletic, przyjść i przekonać się o skuteczności zabiegu.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena