Każdy z nas potrzebuje „zastrzyku energii" przy tak szybkim tempie życia. Wydolność organizmu znacznie się obniża. Z roku na rok brakuje nam sił do pracy, brakuje szczęścia i radości.

Data dodania: 2010-01-14

Wyświetleń: 2290

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

  Spowodowane jest to nieregularnym trybem życia, niewłaściwym odżywianiem i brakiem aktywności fizycznej. Jesteśmy coraz bardziej przeciążeni ciężką pracą, stresującym nas szefem i dokładanymi obowiązkami. Coraz bardziej jesteśmy podatni na infekcje. Przez to za mało czasu spędzamy z rodziną, mamy za mało snu i odpoczynku. Doprowadza to do zakłócenia przepływu energii w naszym organizmie. Pamiętajmy, że jesteśmy systemem energetycznym, który potrzebuje chwili odpoczynku.

Odpowiednim miejscem do zregenerowania sił witalnych jest gabinet odnowy biologicznej. Poczujemy się tam zrelaksowani i odprężeni, w atmosferze świec, kadzideł i muzyki relaksacyjnej. Wiele gabinetów odnowy biologicznej proponuje zestawy zabiegów, które „całościowo" wpływają korzystnie na stan zdrowia klienta. Z każdą minutą czujemy jak ładujemy się energetycznie. Jak nasz umysł odpoczywa, a ciało nabiera chęci do życia.Czujemy błogość i wstępujące w nas szczęście.

Dobrze wybrać sobie zabiegi, spośród szerokiego wachlarza, które pomogą nam wyciszyć i odprężyć się. Doskonałymi zabiegami są masaże całego ciała lub masaż kamieniami i kabina Spa. Przed masażem rozluźnimy się i rozgrzejemy w kabinie Spa. Nasza skóra stanie się gładka i elastyczna. „Wypocimy" problemy dnia codziennego, po czym udamy się na relaksacyjny masaż, który pomorze nam zregenerować siły. Nastawi nas to do pozytywnego myślenia, staniemy się uśmiechnięci, będziemy zarażać optymizmem. W pracy znajdziemy odpowiedzi na pewne problemy, które wcześniej nie były możliwe.

W ten oto sposób gabinety odnowy biologicznej, stały się w dzisiejszych czasach ważnym miejscem, które bardzo często pozwala nam pozostać przy zdrowiu. Chętnie również tam wracamy i polecamy je najbliższym, aby mogli poczuć się komfortowo, zrelaksowanie i radośnie. Wizyta może okazać się oryginalnym prezentem dla znajomych i członków rodziny. Pozwól sobie na chwilę relaksu.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena