Aukcje za grosz to nowoczesny rodzaj aukcji internetowych, który umożliwia zakupy za średnio 35% ceny rynkowej. Wydaje się być to niemożliwe, a jednak! Sprawdź i przekonaj się jak działają portale aukcyjne all-pay.

Data dodania: 2009-11-21

Wyświetleń: 4432

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Aukcje internetowe all-pay są coraz bardziej popularne w Polsce i nie tylko. Dowiedz się na czym polegają aukcje za grosz i który serwis jest najlepszy. Licytuj i kupuj za grosze!

W październiku w PC World Computer znalazł się artykuł traktujący tanich aukcjach. Artykuł ten przedstawia najpopularniejsze serwisy tego typu, komentarze internautów, zasady udostępniane użytkownikom oraz odpowiedzi tych serwisów na różnego rodzaju wątpliwości.

Tanie aukcje internetowe typu all-pay są w Polsce coraz bardziej popularne i pojawia się ich coraz więcej, co wbrew pozorom nie jest dla internautów korzystne. Najpopularniejsze i największe serwisy aukcyjne, takie jak Ustrzel.com, Podbij.pl, Oligoo.pl czy Fruli.pl, mają już na rynku ugruntowaną pozycję, dużą liczbę użytkowników oraz zabezpieczenie prawno-finansowe. Nowe portale aukcyjne nie zawsze zdają sobie sprawę z ryzyka, jakie muszą ponieść. Przecież w początkowej fazie działania serwisu grupa użytkowników jest mała, serwisów tego typu jest coraz więcej i klienci rozchodzą się po różnych serwisach all-pay. Przy małym zainteresowaniu aukcjami, portale mogą tracić znaczne kwoty i uciekać się do nielegalnych zachowań, o które są często na forach internetowych posądzane. Przez tego zdarzenia tracą wszyscy. Przede wszystkim portale aukcyjne tworzone dla internautów w oparciu o uczciwość i wysoką jakość, do której zawsze serwisy powinny dążyć. Ponieważ aukcje internetowe all-pay są coraz bardziej popularne, porównanie ich w ostatnim numerze PC World Computer jest idealnym pomysłem! Z porównania tego wynika, że najkorzystniejsze warunki oferuje portal aukcyjny ustrzel.com. Serwis ten posiada najtańszą walutę - zaledwie 12 groszy za jeden pocisk oraz najdłuższy czas przedłużania aukcji!

Ustrzel.com to jednak nie tylko najtańsze podbicia i najdłuższy czas, który dajemy użytkownikom na przebicie oferty. To przede wszystkim bardzo bogata oferta dla klientów:
• Program lojalnościowy - Możliwość zbierania pocisków z każdego doładowania osoby, którą poleciłeś. Osobę polecającą podajesz przy rejestracji. Ponadto serwis udostępnia do pobrania bannery reklamowe, dzięki którym również możesz zbierać darmowe pociski.
• Czat - Tylko Ustrzel.com daje możliwość wypowiedzenia się on-line na czacie. I to na stronie głównej portalu! Oznacza to, że serwis nie boi się umożliwić użytkownikom wypowiadania się na temat serwisu.
• Oferta hurtowa - Tanie aukcje Ustrzel umożliwiają użytkownikom również zarabianie. Ogólnie dostępne są pakiety hurtowe, które można odsprzedawać z zyskiem i zarabiać!
• Możliwość zamiany nagród na pociski - Największa rewelacja tego serwisu! Już nie musisz licytowac tylko tych aukcji, które Cię interesują. Możesz licytować dowolne przedmioty, a później wymieniać je na pociski i licytować dalej. Żadnych gwiazdek ani kruczków - otrzymujesz pociski za równowartość wylicytowanego przedmiotu!
Pozostałe portale są do siebie bardzo podobne. Mają szeroki asortyment i udostępniają różne rodzaje aukcji za grosz. Zawsze jednak mamy koszt podbicia oraz czas przedłużający aukcje.

Czy można jeszcze coś ciekawego w tym temacie wymyślić? Jakie jest Twoje zdanie na temat tego typu portali aukcyjnych? Podziel się z nami swoimi uwagami!

Licencja: Creative Commons
2 Ocena