Włosy, ich długość, gęstość i kolor są istotnym elementem wyglądu każdego człowieka. Jeżeli nie jesteśmy z nich zadowoleni, usługi fryzjerskie dają nam możliwość zmiany tego, nie tylko poprzez stałe zabiegi, jakim jest koloryzacja czy ścięcie, ale również przedłużanie i zagęszczanie ich.

Data dodania: 2009-11-19

Wyświetleń: 2064

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Każda kobieta wie, jak ważny jest wygląd zewnętrzny, bez względu na to, co głoszą poradniki czy gazety, szerzące ideę piękna wewnętrznego. Wiadomo, że miłe usposobienie, poczucie humoru czy inteligencja są bardzo ważne, jednak pierwsze, na co zwracamy uwagę to właśnie wygląd. Jednym z elementów, o które panie bardzo dbają są włosy. Każda kobieta pragnie mieć je długie i bujne, jednak nie każda została nimi przez naturę obdarzona. Jednak zmiana tego to już nie problem.

Metody, które oferują salony kosmetyczne są bardzo różne, tak samo jak i włosy do przedłużania, które będą użyte do zmienienia naszych „piórek”. Na rynku dostępne są włosy słowiańskie, które są najlepsze do przedłużania, a także włosy europejskie, indyjskie i azjatyckie. Te dwa ostatnie typy są dość sztywne, a dostępne kolory są ograniczone – jak wiadomo ten typ to włosy ciemne.

Jednak same włosy do przedłużania to tylko połowa sukcesu, ponieważ należy także wybrać odpowiednią metodę, za pomocą której nasze naturalne włosy nabiorą długości i objętości. A metod tych jest kilka, jedne bardziej, inne mniej lubiane zarówno przez klientki, jak i fryzjerów. Należy odpowiednio dobrać metodę, bo praktycznie każdy człowiek ma inne włosy, mniej lub bardziej zniszczone, a to w procesie przedłużania jest bardzo istotnym elementem.

Tak więc jeżeli jakaś pani marzy o włosach do pasa bez długiego dość okresu oczekiwania, a ma pieniądze (taki zabieg przecież do najtańszych nie należy), to powinna pomyśleć o przedłużaniu. Trzeba jednak liczyć się z faktem, że u niektórych osób to nie zniszczy włosów, a kogoś innego może.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena