Chomikuj to połączenie wirtualnego dysku z portalem społecznościowym. Użytkownicy tego portalu zgromadzili już ponad 100 mln plików. Na chomikach możesz znaleźć niemalże wszystko.

Data dodania: 2009-10-11

Wyświetleń: 3890

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 3

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

3 Ocena

Licencja: Creative Commons

Chomikuj to połączenie wirtualnego dysku z portalem społecznościowym. Użytkownicy tego portalu zgromadzili już ponad 100 mln plików. Na chomikach możesz znaleźć niemalże wszystko.

Chomik to wirtualny dysk o nieograniczonej pojemności, na którym możesz gromadzić swoje pliki. Chomikuj filmymp3e-booki, zdjęciaprogramydokumenty i co tylko zechcesz. Wrzucone pliki możesz udostępniać znajomym a także ściągać pliki z innych chomików. 

Aby rozpocząć, wystarczy tylko założyć darmowe konto. Rejestracja jest bardzo prosta i jak sprawdziłem z zegarkiem w ręku, trwa 28 sekund. Na dobry początek otrzymasz 50 MB transferu za samo dołączenie do społeczności chomika.

Dlaczego naprawdę warto?

- możesz chomikować na swoim koncie ulubione filmy, mp3, gry, ebooki, programy, zdjęcia z innych chomików

- masz dostęp do ponad 100 000 000 (sto milionów!) plików - tyle ich jest na chomikach

- możesz tworzyć swoje własne albumy zdjęć i udostępniać je znajomym

- możesz ukrywać niektóre foldery i zabezpieczać je hasłem, aby oprócz Ciebie nikt inny nie miał do nich dostępu. Przyznasz że nie wszystko można pokazać w Internecie;)

- możesz oglądać filmy bezpośrednio na stronie internetowej za pomocą chomik video

- możesz również zarabiać dobre pieniądze w programie partnerskim chomika

Podsumowując, po sukcesie naszej-klasy mamy do dyspozycji kolejny, niezwykle użyteczny serwis z elementami portalu społecznościowego. I dobrze, coraz więcej ludzi w Polsce korzysta z Internetu, coraz więcej plików czy dokumentów jest nam potrzebnych w codziennym życiu. Warto je przechowywać w bezpiecznym miejscu na wypadek awarii komputera lub uszkodzenia dysku.

Klikając tutaj, możesz bezpłatnie założyć swój własny, wirtualny dysk internetowy.


Licencja: Creative Commons
3 Ocena