Profil Użytkownika

Moja praca to

Piszę artykuły na różne tematy, to moja pasja.

Moje zainteresowania

Głównie zwierzęta, ogrodnictwo, ale lubię każdy temat po trochu.

Pokaż więcej
Jak zostać psim behawiorystą?

Jak zostać psim behawiorystą?

Już dawno miłośnicy zwierząt dowiedli, że nie ma czegoś takiego jak jedna osoba od wszystkiego. Idąc śladem ludzkich specjalistów w psim świecie także powstały zawody odpowiadające konkretnym problemom psów. Trener psów, zoopsycholog, weterynarz, behawiorysta, dietetyk, groomer - można wymieniać zawody związane z psami w nieskończoność. Dziś jednak zajmiemy się jednym specjalistą - behawiorystą.

Dobre buty robocze

Dobre buty robocze

Buty robocze to jeden z podstawowych elementów ubioru roboczego. Wśród butów roboczych wyróżniamy obuwie ochronne, specjalistyczne, które ma na celu ochronę użytkownika, ale pod pojęciem butów roboczych znajdziemy także taki rodzaj obuwia, który nadaje się do noszenia na co dzień. Jednak czym charakteryzuje się dobre obuwie robocze?

Szelki trendem w modzie męskiej

Szelki trendem w modzie męskiej

Szelki męskie pojawiły się w XVIII wieku, jednak po I Wojnie Światowej zniknęły na długi czas z eleganckiej mody męskiej. Na szczęście w obecnych czasach moda sięga do wzorców sprzed lat i tak samo sprawa się ma w związku z męskimi szelkami, które ze stylem wróciły do męskiej mody.

Profil

Monika Róża

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
10
Kod partnerski:
/p:202466

Data urodzenia:
1994-08-01
Dołączył:
2020-07-08 11:24:15
Miasto:
Łódź
Województwo:
Łódzkie

Ostatnie logowanie:
27-01-2021