Od niedawna w Polsce dostępna jest platforma streamingowa Paramount Play. Czym wyróżnia się na tle konkurencyjnych serwisów? Jak można z niej skorzystać i ile kosztuje?

Data dodania: 2020-05-11

Wyświetleń: 882

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Paramount Play – jak skorzystać z nowej platformy VOD w Polsce?

Szeroki wybór serwisów streamingowych sprawia, że dziś można zapewnić sobie legalny dostęp do bardzo wielu produkcji filmowych i telewizyjnych. Z drugiej strony, ponieważ każdy z nich wiąże się z koniecznością regularnego ponoszenia opłat, większość odbiorców korzysta jednocześnie z dwóch, maksymalnie trzech różnych platform VOD. Paramount Play dopiero rozwija swoją ofertę, ale już teraz stanowi serwis, który spełni oczekiwania niejednego miłośnika filmów, seriali czy programów rozrywkowych.

 

Paramount Play – produkcje telewizyjne dla widzów w każdym wieku

Jak sama nazwa serwisu sugeruje, specjalizuje się on w udostępnianiu produkcji z wytwórni Paramount Pictures. Na tym nie kończy się jednak jego oferta. Można w niej znaleźć również między innymi popularne treści produkowane przez Comedy Central, MTV, Nickelodeon czy Nick Jr; co ważne, w przypadku wielu z nich użytkownicy uzyskują dostęp od razu po premierze telewizyjnej odcinka. W bibliotece VOD można znaleźć takie programy telewizyjne jak: Miasteczko South Park, Comedy Club, Takeshi’s Castle, Niemożliwe PL, Warsaw Shore, Teen Mom Polska, Ekipa z Newcastle czy Dziara za dziarę.

Paramount Play posiada również atrakcyjną ofertę dla najmłodszych widzów. Za pośrednictwem serwisu mogą oni oglądać między innymi: SpongeBob Kanciastoporty, Dora poznaje świat, Psi Patrol czy Szkoła Rocka.

 

Największe dzieła wszech czasów

Usługa Paramount Play to także ciekawa propozycja dla miłośników dobrego kina. Oferuje ona możliwość oglądania wielkich przebojów filmowych, zarówno z dawnych lat, jak i tych nowszych. Dzięki niej można uzyskać dostęp do takich produkcji jak: American Beauty, Forrest Gump, Ojciec Chrzestny, Szeregowiec Ryan, Piękny Umysł, Wyspa Tajemnic czy Mission Impossible.

W serwisie VOD już teraz można znaleźć około 50 filmów i kolejne kilkaset odcinków seriali komediowych oraz produkcji dla dzieci i młodzieży. Co więcej, zgodnie z zapowiedziami twórców platformy, lista dostępnych pozycji będzie się stopniowo wydłużać.

 

Paramount Play w TOYA

Polska jest drugim rynkiem na świecie po Skandynawii, na którym pojawił się serwis Paramount Play. Obecnie mogą z niego korzystać wybrane grupy odbiorców usług telewizyjnych i internetowych, w tym abonenci telewizji kablowej dostarczanej przez łódzką firmę TOYA. Jeśli chodzi o tych ostatnich, to mogą zapewnić sobie do niej dostęp posiadacze pakietów Wygodny oraz Bogaty, a osoby, które nie są klientami tego operatora muszą więc najpierw jeden z nich (szczegóły oferty telewizyjnej TOYA na: https://toya.net.pl/telewizja). Niezależnie czy platformą zainteresowany jest nowy, czy dotychczasowy klient firmy TOYA, za korzystanie z niej zapłaci jedynie 9,90 zł miesięcznie.

 

Platforma VOD na telewizorach i urządzeniach mobilnych

Z wykupionej usługi Paramount Play można korzystać za pośrednictwem odbiorników cyfrowych 3G, jak również specjalnego serwisu internetowego TOYA GO. Oznacza to, że dowolny film czy odcinek serialu lub programu telewizyjnego można obejrzeć nie tylko na telewizorze, ale także na smartfonie, tablecie, czy laptopie; wystarczy, że użytkowane urządzenie mobilne ma aktywne połączenie z Internetem. Warto przy tym podkreślić, że wspomniany serwis TOYA GO zapewnia też swobodny dostęp do kanałów telewizyjnych live, stacji radiowych, karaoke czy kamer internetowych.

Za pośrednictwem strony https://toya.net.pl/paramount-play można pozyskać więcej informacji o ofercie Paramount Play, jak również wykupić dostęp do platformy.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena