Któż z nas nie marzy o komfortowym mieszkaniu? Niestety, nie każdy może sobie na nie pozwolić. Odstraszające są przede wszystkim wysokie koszty pożyczki oraz konieczność spłaty zadłużenia przez kilkadziesiąt lat.

Data dodania: 2011-02-16

Wyświetleń: 2074

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Na szczęście nie wszystkie kredyty oferowane przez banki są niekorzystne. Wręcz przeciwnie część z nich jest bardzo atrakcyjna! Narzędzie opisywane w tym artykule, ma na celu pomóc w wyborze optymalnego kredytu mieszkaniowego. Kalkulator hipoteczny bo o nim mowa, pozwala obliczać całkowite koszta pożyczek mieszkaniowych.

W internecie (zwłaszcza w polskojęzycznej części) bardzo ciężko o dobre narzędzia tego typu. Większość z nich ma jedynie podstawową funkcjonalność, a ich wygląd oraz interfejs nie zachwyca. Prezentowane tu narzędzie wychodzi na przeciw oczekiwaniom Internautów, dostarczając kompleksowe narzędzie do szacowania kosztów kredytów mieszkaniowych oraz obliczania wysokości rat.

Interfejs serwisu jest bardzo prosty i ergonomiczny. Głównym punktem strony jest formularz, w którym podajemy parametry kredytu, który serwis ma nam obliczyć.

W rezulatacie otrzymujemy raport, który poza wysokością odsetek oraz rat jakie przyjdzie nam zapłacić, pokazuje jakiej wielkości mieszkanie możemy kupić za wybrany przez nas kredyt!

Do wyliczeń brane są średnie ceny ofert prezentowanych w największych polskich serwisach ogłoszeniowych.

Podobnie jak opisywana wcześniej porównywarka kredytowa PlanHipoteczny.pl pozwala na porównywanie pomiędzy sobą różnych pożyczek hipotecznych. Dzięki czemu można wybrać najkorzystniejszy plan hipoteczny.

Mam nadzieję, że opisywane narzędzie kredyty hipoteczne kalkulator okaże się pomocne wszystkim osobom rozglądającym się za własnym M :)

Licencja: Creative Commons
0 Ocena