Być kobietą, być kobietą… ale co to właściwie znaczy? Czy przewrotne słowa znanej piosenki ukazują rzeczywisty sens bycia kobietą – pośród stereotypowych ról za(prze)klętej codzienności oddającą się marzeniom o …własnej kobiecości?

Data dodania: 2007-06-20

Wyświetleń: 7128

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 12

Głosy ujemne: 6

WIEDZA

6 Ocena

Licencja: Creative Commons

Być kobietą, być kobietą … ale co to właściwie znaczy? Czy przewrotne słowa znanej piosenki ukazują rzeczywisty sens bycia kobietą – pośród stereotypowych ról za(prze)klętej codzienności oddającą się marzeniom o …własnej kobiecości?
Czy nie lepiej, drogie panie, zamiast biernie oddawać się marzeniom, aktywnie i z ochotą podjąć się ich realizacji? Wyjść z kręgu przynależnych nam bezosobowych obowiązków: matki, żony, businessmanki…i po prostu stać się sobą – kobietą?
Stać się kobietą … ale co to właściwie znaczy? Dla mnie odpowiedź jest prosta: stać się kobietą - to obdarzyć swą płeć szacunkiem i należną uwagą, stworzyć siebie, odkryć piękno w sobie. Kreować siebie nie tylko w sferze marzeń, ale przede wszystkim sprawiać, by w zwykłości dnia powszedniego, nasza postać odpowiadała naszym wyobrażeniom. Odkrywać piękno w codzienności... dla siebie, poprzez siebie, w sobie.
Albo pozwolić odkryć to piękno innym... Poszukać swego stylu pod troskliwą opieką specjalistów. Być w codzienności, ale niezwykłej. Otoczyć się luksusem i magią gustownych wnętrz. Zatrzymać czas i odnaleźć inspirację w ekskluzywnym salonie urody.
Obecnie, ekskluzywne salony urody kompleksowo troszczą się o nasz wygląd, a świadczone w nich usługi spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania. Najlepsze gabinety posiadają w swojej ofercie bogatą paletę różnorodnych usług – dbają o nasz wizerunek, poddając pielęgnacji nasze ciało – dosłownie - od samych stóp do głowy. Oferta ściśle dopasowana do naszych oczekiwań, spokój, relaks, pewność, którą dają najwyższej jakości kosmetyki, najnowsza aparatura i profesjonalna , miła obsługa powodują, że nasza wizyta zamienia się w fascynującą przygodę w odkrywanie siebie.
Oprócz standardowych usług takich jak fryzjer, manicure, pedicure, możemy poddać się zabiegom wykorzystującym najnowocześniejsze osiągnięcia w kosmetyce:

laseroterapia – zabieg z zakresu dermatologii estetycznej - laserowej, nieinwazyjny, pozwalający na odmłodzenie skóry; wskazany przy łagodnych zmianach naczyniowych (np. trądzik), zaburzenia pigmentacji skóry, usuwający łagodne zmarszczki, likwidujący rozszerzone pory.


laserowa depilacja - zabieg wykonywany najnowocześniejszymi laserami dermatologicznymi, pozwalający usunąć zbędne włosy, w sposób trwały, skuteczny, szybki i bezpieczny.

neoderma- przywraca piękno czerpiąc z natury, dzięki dobroczynnemu wpływowi roślin i ziół; zabieg polegający na głębokim złuszczaniu naskórka, pomagający w takich problemach jak trądzik pospolity, różowaty, przebarwienia, plamy, drobne cienie, zmarszczki i blizny.

mikrodermabrazja – nowoczesna metoda mechanicznego złuszczania naskórka, dzięki czemu skóra staje się gładsza, świeższa i bardziej elastyczna; zabieg jest całkowicie bezbolesny, a jego działanie jest wielopłaszczyznowe : oczyszcza, wygładza, regeneruje i pielęgnuje skórę.

zamykanie naczyń - to jak wiadomo zabieg niezbędny dla utrzymania atrakcyjnego wyglądu skóry a częto także zdrowia. Laser który wykorzystywany jest dla najnowszych metod zamykania naczyń, pzowala na błyskawiczną i skuteczną terapię.

To oczywiście tylko przykładowe możliwości, spośród wielu sposobów umożliwiających pielęgnacje naszej urody, ujawniającej piękno drzemiące w każdej z nas.
Bo być kobietą, być kobietą… to znaczy pielęgnować siebie, odkrywać swoje piękno w każdym wieku. Być sobą, być la femme… na wiele sposobów.

Licencja: Creative Commons
6 Ocena