Czy zastanawialiście się kiedyś nad nakręceniem domowego filmu z Wami w roli głównej. Pomysł doskonały tylko brakuje trochę odwagi? Mam dla Was kilka rad jak ułatwić sobie tę zabawę. Wstęp

Data dodania: 2009-09-27

Wyświetleń: 2314

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Czy zastanawialiście się kiedyś nad nakręceniem domowego filmu z Wami w roli głównej. 

Pomysł doskonały tylko brakuje trochę odwagi? Mam dla Was kilka rad jak ułatwić sobie tę zabawę. 

Wstęp

Ważne by oboje partnerzy chcieli uwiecznić swoje igraszki na taśmie filmowej. Największe opory będzie miała kobieta. W obawie przed krytyka swojego ciała może np. udawać, że jej to nie interesuje. Żeby uniknąć takiej sytuacji musisz najpierw ją zapewnić, że jej ciało podoba ci się w 100 % i nie możesz się doczekać gdy zobaczysz ją razem z sobą w "filmie".

Natomiast jeśli nie uda Ci się przekonać partnerki to zdecydowanie NIE zmuszaj jej do tego. W takim wypadku Wasze domowe wideo nie wyjdzie najlepiej, a ucierpi na tym także Wasz związek. 

Jeśli oboje chcecie ale brak trochę odwagi najlepiej spróbować się trochę ośmielić. Najlepszym sposobem będzie gra wstępna, przed wyłączona kamera. Chodzi oto żebyście się oswoili z widokiem kamery i przestali zwracać na nią uwagę. Dobrym pomysłem będzie również zorganizowanie romantycznej atmosfery: świece, wino i nastrojowa muzyka na pewno pomogą Wam się rozluźnić. 

Jak już poczujecie się komfortowa i powoli zaczniecie się zapominać to znak, że nadszedł czas na włączenie kamery-najlepiej pilotem. Możesz to zrobić sam nie uprzedzając partnerki.

Czasem pomysł na takie urozmaicenie życia seksualnego przychodzi spontanicznie np. po hucznej imprezie gdy oboje jesteście trochę wstawieni i bardziej ośmieleni, warto się do takich "spontanicznych" okazji przygotować i nie chować kamery zbyt głęboko. 

Gdzie i jak kręcić


Łazienka: 

To miejsce doskonale nadaję się do takich ujęć. Utrudnione będzie kręcenie pod prysznicem wiec pozostaje nam wanna. Najlepiej ustawić kamerę jak najwyżej, jeśli macie do dyspozycji jakieś wysokie szafki czy suszarkę do ręczników na, której można zawiesić kamerę to będzie to idealne miejsce. 

Sypialnia: 

Ujęcia kręcone w sypialni najlepiej wychodzą jeśli ustawicie kamerę na wasze profile i pół profile (z boku), najprościej użyć do tego krzesła. 

Kuchnia: 

W kuchni dobrze wychodzą filmy kręcone z profilu, trafionym pomysłem będzie również ustawienie kamery na podłodze kierując ją w gorę- możecie w tym celu użyć np. książki. 
Jeśli uprawiacie sexks na krześle kamera powinna być skierowana bezpośrednio na partnerkę (w przypadku pozycji odwróconej).

Samochód:

Najbardziej nie doceniamy miejsce na kręcenia takich scen jest samochód. W zależności od tego czy postanowicie się kochać na tylnim czy na przednim siedzeniu mam do czynienia różnymi opcjami.

Przednie siedzenie: 

Tu najlepsze ujęcie uda się Wam uwiecznić z tyłu samochodu. W tym celu musicie położyć oparcia przednich foteli. Kamerę ustawiamy w rogu tylniej półki. Nie musze chyba mówić, że kobieta powinna być u góry. 

Tylnie siedzenie: 

Tu robimy dokładnie na odwrót, siedzenia przekuwamy maksymalnie do przodu, pochylając oparcie a kamerę umieszczamy na desce rozdzielczej. 

Miłej zabawy!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena