Aby mężczyzna osiągnął w łóżku mistrzostwo musi zawracać uwagę na elementy z codziennej komunikacji. Umiejętność słuchania, empatia i szczerość to klucze do udanego współżycia. Pozwalają one partnerom na stworzenie wyjątkowej więzi i spełnianie najskrytszych fantazji.

Data dodania: 2009-09-27

Wyświetleń: 2326

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Aby mężczyzna osiągnął w łóżku mistrzostwo musi zawracać uwagę na elementy z codziennej komunikacji. Umiejętność słuchania, empatia i szczerość to klucze do udanego współżycia. Pozwalają one partnerom na stworzenie wyjątkowej więzi i spełnianie najskrytszych fantazji.

fantazje

Fantazje są marzeniami, które pojawiają się dla rozluźnienia umysłu. Pomagają one na odstresowanie. Rola fantazji jest jednak większa niż tylko relaks.

Osoby, które potrafią fantazjować mają zazwyczaj bogate życie duchowe i potrafią słuchać własnego ciała. Fantazji erotycznych nie powinno się wstydzić, gdyż są one naturalnym wyrazem potrzeb seksualnych człowieka.

Fantazje dotyczą często miejsc, osób i czynów, które są niemożliwe do zrealizowania. Być może ta niedostępność czyni z nich tak pikantną sferę życia. 

Fantazje ponadto, wykraczają poza stereotypy i łamią ogólnie przyjęte normy moralne. Dlatego trudno jest się do nich przyznać, by uniknąć zniesmaczenia partnera. 

Udane współżycie karmi się jednak fantazjami. Fantazje są bowiem receptą na monotonię. 

Nieprawdą jest, że mężczyźni więcej fantazjują na temat seksu. Jednak niewykluczone, że kobietom trudniej przychodzi przyznawanie się do swoich fantazji. Nic dziwnego, w końcu fantazje potrafią powiedzieć dużo o intymnym życiu człowieka.

spełnij jej fantazje

Kobiecie często trudniej przychodzi wyrażanie swoich fantazji erotycznych. Warto zachęcić jednak partnerkę do wyrażenia tego, czego jej brakuje i co chciałaby zmienić we współżyciu.

Warto zacząć od szczerej rozmowy i stworzenia atmosfery zrozumienia. Kobieta potrzebuje bowiem bezpieczeństwa i zapewnienia, że jej szczerość nie zniechęci partnera.

Także umiejętność słuchania jest podstawą we wzajemnych relacjach. Partnerzy powinni pielęgnować swoje potrzeby i realizować je, jeśli tylko mają na nie ochotę. Podstawowa zasada głosi jednak, by w wypadku fantazji do niczego się nie zmuszać i szanować zdanie partnera.

Jeśli chcesz, by twoja partnerka otworzyła przed tobą swoje tajemne oblicze, musisz ją delikatnie zachęcić. Możesz zacząć od ujawnienia swoich potrzeb, jednak miej na uwadze to, czego do tej pory się o niej nauczyłeś. Zbadaj, na co możesz sobie pozwolić, gdyż rozmowa to wstęp do intrygującej zabawy.

Jeśli fantazje twojej partnerki wydadzą ci się interesujące, spełnij je i spróbuj wyrazić przy tym także swoje potrzeby. W wypadku odmowy nie naciskaj, tylko poczekaj na lepszy moment. Uwierz, że spełnianie marzeń partnerki dla ciebie również będzie bardzo przyjemne.

Podstawą w udanych relacjach, obok szczerości, jest także empatia. Empatia pozwala na postawienie się w sytuacji drugiej osoby i zrozumienie jej odrębności. W seksie empatia jest potrzebna, by wsłuchać się w drugą osobę, śledzić jej reakcje i szanować jej zdanie.

zaskocz ją

Spełnianie fantazji partnerki jest podpowiedzią, by wasze życie erotyczne nabrało barw. Jednak we wzajemnych relacjach, spełnianie fantazji powinno odbywać się na wielu płaszczyznach. I nie chodzi tutaj o spełnianie przysłowiowej ”gwiazdki z nieba”.

Fantazje są często czymś nieosiągalnym. Ich atrakcyjność polega na „zakazanym owocu”. Jednak w życiu codziennym też mamy fantazje i nie dotyczą one tylko seksu, a czasem bywają bardziej przyziemne.

Kobiety fantazjują o idealnym partnerze, który niekoniecznie będzie księciem z bajki. Dlatego warto słuchać partnerki by dowiedzieć się, czego oczekuje. Warto ją po prostu o to zapytać.

Pamiętajmy także o tym, by zawsze do codzienności wkradła się nutka szaleństwa. Spontaniczność jest wspaniałym lekiem na nudę. 

Pamiętaj o tym, by zanim przejdziesz do realizacji jej erotycznych marzeń, po prostu zaskoczyć ją czymś. Niech wasza relacja będzie oparta na umiejętności wspólnej zabawy, co pozwoli na większą otwartość i ośmieli partnerkę.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena