Business Centre Club, elitarny Klub Biznesowy, którego członkiem jest Eniro Polska, objął patronat nad sekcją „Profesjonalne usługi" w katalogu Budownictwo. BCC rekomenduje budowlano - biznesowy produkt jako cenne źródło informacji dla profesjonalistów z branż budowlanych, biznesowych i pokrewnych. 

Data dodania: 2009-09-24

Wyświetleń: 2748

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Przynależność Eniro Polska do BCC potwierdza jej rzetelność, wiarygodność, przestrzeganie zasad etyki kupieckiej oraz akceptowanie zasad kodeksu honorowego Klubu. Pozytywna decyzja w stosunku do firmy została podjęta w oparciu o rzetelną dokumentację osiągnięć, referencje zadowolonych klientów oraz poświadczenie innych członków BCC.

 - Rekomendacja udzielona przez BCC potwierdza wysoką jakość naszego produktu. Budownictwo (www.budownictwo.pl) stanowi nieodłączny element biznesu, od wielu lat skutecznie łączy kupujących i sprzedających umożliwiając im dokonywanie transakcji. Pozytywna opinia wydana przez BCC z pewnością zostanie dobrze przyjęta przez naszych klientów i użytkowników i zachęci ich do obecności reklamowej i korzystania z naszego produktu - mówi Adriana Misiewicz, Specjalista ds. Produktów w Eniro Polska.

 Business Centre Club to prestiżowy klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców. Misją BCC jest tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości oraz budowanie w Polsce konkurencyjnej i otwartej na świat gospodarki rynkowej.

 Budownictwo to aktualna baza firm z branż budowlanych i pokrewnych, dostępna non-stop w formie katalogu, serwisu www.budownictwo.pl oraz wyszukiwarki firm na płycie. Ze względu na ogólnopolski zasięg, formy dystrybucji, obecność na prestiżowych targach branżowych oraz zmiany, które każdego roku są wprowadzane w produkcie, Budownictwo zapewnia reklamodawcom możliwość zaprezentowania swojej oferty szerokiemu gronu odbiorców i pozyskaniu nowych klientów.

www.budownictwo.pl

Licencja: Creative Commons
0 Ocena