Na swoje 10-lecie największa w Polsce giełda biznes ofert OPENKontakt.com zorganizowała specjalną akcję promocyjną. Udział w niej można wziąć tylko do końca września.

Data dodania: 2009-09-24

Wyświetleń: 1844

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

„2 razy taniej!" - tak nazywa się najnowsza akcja promocyjna giełdy OPENKontakt.com. Teraz 6-miesięczna usługa Pełnego Dostępu lub Oferty Płatnej kosztuje 50 procent taniej. W efekcie użytkownik płaci za trzy miesiące, a korzysta z aktywnej usługi przez pół roku. Promocja dotyczy narzędzi, które znacznie ułatwiają znalezienie nowych kontrahentów.

Jak podkreśla kierownictwo OPENKontakt.com, nowa promocja to rozwiązanie bardzo użyteczne pod względem finansowym.

- Dzięki niej ze skutecznych i płatnych usług bez problemów będą mogły korzystać osoby, które właśnie z powodów finansowych dotychczas nie miały takiej możliwości. Oczywiście ofertę kierujemy także do tych użytkowników, którzy już przekonali się o efektywności naszych narzędzi - mówi Bartłomiej Niewiński, właściciel OPENKontakt.com. - To rozwiązanie idealne dla przedsiębiorców, dla których w tych trudnych czasach ważna jest optymalizacja kosztów oraz znajdowanie tańszych usług i dostawców.

Promocja dotyczy Pełnego Dostępu oraz Oferty Płatnej. Pełny Dostęp to usługa usprawniająca nawiązanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi, zarówno z Polski, jak i zagranicy. Jej użytkownicy dostają oferty zainteresowanych firm, które zajmują się sprzedażą, kupnem lub zamierzają podjąć inną formę współpracy. Usługa umożliwia dostęp do ponad 8,8 mln ofert, w tym codziennie 8000 nowych. Wystarczy, że użytkownik zamieści swoją ofertę raz, a ta wyświetla się automatycznie na 95 portalach w Polsce i na świecie. Może też łatwo skontaktować się z kontrahentami zagranicznymi - oferty są profesjonalnie tłumaczone na 4 wersje językowe.

Z kolei w usłudze Oferty Płatnej użytkownik oprócz wszystkich powyższych korzyści otrzymuje zdecydowanie więcej miejsca na prezentację swojej firmy w internecie. To format A4, w którym może zamieścić dużą, widoczną ofertę zawierającą tekst, logo firmy oraz fotografie. Dodatkowo jego oferta jest wyświetlana jako pierwsza w 4 wersjach językowych, dzięki czemu może trafić do większej liczby klientów.

Akcja „2 razy taniej!" trwa tylko do środy 30 września. Okazją do niej jest 10-lecie największej w Polsce giełdy biznes ofert OPENKontakt.com, które wypada dokładnie w tym miesiącu. Giełda to obecnie 35 portali branżowych podzielonych na ponad 300 podkategorii. Są one dostępne w 4 językach: polskim, rosyjskim, angielskim i niemieckim. Dziś OPENKontakt.com ma już ponad 850 tysięcy stałych użytkowników. Jak widać, jest to ogromna platforma wymiany biznesu z różnych krajów. Obecnie w polskim internecie nie ma portalu, którego użytkownicy zamieszczaliby codziennie nawet porównywalną liczbę ofert biznesowych.

Właścicielem Giełdy jest firma BV Kontakty Międzynarodowe, jeden z liderów polskiego e-biznesu. W portfelu jej usług znajdują się m.in. portale Biznes-Klasa.pl. (portal społecznościowy), Ibai.pl (zajmujący się szkoleniami internetowymi dla firm), Szu.pl (system hostingowy) oraz Banner2Businnes (pierwszy bezpłatny system wymiany bannerów).

Sylwester Sacharczuk

Licencja: Creative Commons
0 Ocena