Gdy przeczytaliśmy tekst http://artelis.pl/art-1262,5,9,Ebiznes,Podpatrywanie_sztuki_wzbogacania_sie_.html i zastanawiamy się jak podjąć działania by teoria tego opisywanego bestsellera zaczęła zamieniać się w praktykę – wejdźmy na stronę http://www.4filary.pl/polvitis i zobaczmy, co słychać u...

Data dodania: 2007-06-16

Wyświetleń: 4963

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 4

WIEDZA

-4 Ocena

Licencja: Creative Commons

Gdy przeczytaliśmy tekst http://artelis.pl/art-1262,5,9,Ebiznes,Podpatrywanie_sztuki_wzbogacania_sie_.html i zastanawiamy się jak podjąć działania by teoria tego opisywanego bestsellera zaczęła zamieniać się w praktykę – wejdźmy na stronę http://www.4filary.pl/polvitis i zobaczmy, co słychać u KSIĘGARZA.

Dokonajmy przeglądu ebooków prezentowanych i zakupmy egzemplarze ebooków, których jeszcze nie posiadamy. Poszerzmy krąg koniecznej wiedzy praktycznej pomagającej w prowadzeniu działalności gospodarczej

Załóżmy ponadto swoją stronę na portalu http://www.4filary.pl używając kodu rejestracyjnego „polvitis” i - wzorem podanego KSIĘGARZA - zastanówmy się, co może być przedmiotem Twojego obrotu czy działalności.

Jednym z dosyć chodliwych produktów może być dokumentacja projektowa. Piszący ten tekst ma dostęp do dokumentacji MURATORA – link do sklepu poniżej. http://projekty.murator.pl/?dh=83499d69157327f8872596a839b718ee83db5b1a Projekty domów to dobry towar.Towar, który zawsze będzie potrzebny. Trzeba konsekwentnie i trwale zgłębiać wiedzę i potencjalnym – przyszłym budującym – udzielać wszelkich i wyczerpujących informacji oraz służyć szerokim zakresem rad.

Nie każdy potrzebujący mieszkanie czy dom dysponuje odpowiednią kwotą pieniędzy. Ideałem będzie udzielanie klientowi pomocy kredytowej. Piszący ten tekst udziela pomocy korzystając z portalu finansowego – dającego również możliwość zarabiania przez program partnerski - a przekonać się o tym można „wchodząc” do niego przez link: http://eres9596.systempartnerski.pl/

W portalu tym znajdziemy też mBank – bank bardzo nowoczesny i mający bardzo wiele użytecznych funkcji. Może wspomagać naszą działalność zarobkową przez swój program partnerski. Zarejestruj się: http://www.mbank.net.pl/index.php?sprzedawca=87769944 i zarabiaj.

Wielu wykonawców robót budowlanych - w ferworze codziennych zajęć - nie jest w stanie dysponować wolnym czasem z przeznaczeniem na zdobywanie nowych rynków. O tym możemy przeczytać na stronie http://www.4filary.pl/dompasywny Na stronie tej znajdziemy adresy e-mailowe do doradców, którzy skontaktować mogą z firmami, które za pomc w marketingu przyznają honorararia.

Bardzo nowoczesną firmą z wyjątkową nowatorską technologią jest firma http://www.dobrydom.net/ Nawiązanie z nią współpracy w celu promowania jej działalności i doprowadzenie do zawarcia konkretnego kontraktu na realizację konkretnej inwestycji czy budynku – poprzez uzyskane honorarium może być początkiem uzyskiwania kapitału wskazującego na rozpoczynanie fazy stawania się bogatym...

Polską firmą, mocno osadzoną w polskich realiach jest firma proponująca program ekologiczny ZIELONY DOM. Poniżej Obszerny fragment z programu tej firmy:

„...Dążyłem do opracowania strony www.dom-ekol.pl która w ogólnym
zarysie ma zainteresować czytelnika zbudowaniem domu przyjaznego
dla człowieka i środowiska; bez podawania nadmiernej ilości danych
technicznych, które dla laika są i tak niezrozumiale.
Poprzez stronę WWW chcę docierać do inwestorów, którzy maja zamiar
budować swoje domy systemem gospodarczym i podpowiadać; jak zbudować
dom, oszczędzając swoją kieszeń i środowisko.
Z tego sposobu budowania mogą tez korzystać firmy developerskie
(po podpisaniu stosownej umowy).
Dopiero po zamówieniu projektu architektoniczno-budowlanego, inwestor
i wykonawcy otrzymają poradnik, który niemalże "poprowadzi za rękę"
przez wszystkie etapy budowy domu proekologicznego. W dodatku
inwestor otrzyma za darmo schemat ekologicznego ogrzewania domu
i cieplej wody użytkowej.
Koncentrowałem się raczej na proekologicznym i marketingowym charak-
terze przedsięwzięcia "ZIELONY" DOM, chcąc zapoznać z tematem jak
najwięcej ludzi i zachęcić do budowania domów przyjaznych dla czło-
wieka i środowiska.

Powyższy tekst - z konieczności skrótowy – nie jest w stanie omówić wszystkich zagadnień świadczących o PEWNYM SPOSOBIE opisywanym w książce z 1910 r. autorstwa Wallace D. Wattles’a Sztuka wzbogacania się.

Potrzebna jest jeszcze – jak zawsze - nasza ludzka przedsiębiorczość. By zarabiać i ekologicznie mieszkać.


Licencja: Creative Commons
-4 Ocena