Profil Użytkownika

Jak zdobyć licencję pilota?

Jak zdobyć licencję pilota?

Lot samolotem i śmigłowcem to wyjątkowe przeżycie, którego może doświadczyć praktycznie każdy, decydując się na przeloty rejsowe lub czarter samolotu. Jednak samo latanie to jeszcze nie wszystko – dużo większych wrażeń może dostarczyć pilotowanie statku powietrznego. Do tego trzeba mieć jednak odpowiednie uprawnienia. Jak je zdobyć?

Utylizacja odpadów medycznych

Utylizacja odpadów medycznych

Niebezpieczne odpady spotkać można wszędzie. O ich szkodliwym wpływie na człowieka oraz na środowisko mówi się coraz głośniej, zaś zarówno Ministerstwo Ochrony Środowiska, jak i zwykli obywatele domagają się od firm i przedsiębiorców odpowiedniego postępowania z powstałymi w wyniku ich działalności odpadami.

O co zapytać fotografa ślubnego przed podpisaniem umowy?

O co zapytać fotografa ślubnego przed podpisaniem umowy?

Wybór fotografa ślubnego to czasochłonny i trudny proces jednak kiedy już wytypuje się tego, który robi najpiękniejsze zdjęcia ślubne w odpowiedniej cenie to trzeba jeszcze dowiedzieć się o nim kilku rzeczy zanim podpisze się umowę. Nawet najlepszy fotograf może pracować na warunkach, które nie będą odpowiadały Parze Młodej.

Rola kancelarii prawnej w życiu firmy

Rola kancelarii prawnej w życiu firmy

Każda firma musi podczas swojego działania stosować się do określonych w prawie gospodarczym oraz podatkowym przepisów. W przeciwnym wypadku konsekwencje prawne mogą ją doprowadzić nawet do bankructwa, a przedstawicieli czy też właścicieli za kratki. Dlatego wielu przedsiębiorcom pomaga na co dzień radca prawny. Na czym polega jego pomoc?

Używając tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie plików Cookie.
Dowiedz się więcej.