Profil Użytkownika

Jak zdobyć licencję pilota?

Jak zdobyć licencję pilota?

Lot samolotem i śmigłowcem to wyjątkowe przeżycie, którego może doświadczyć praktycznie każdy, decydując się na przeloty rejsowe lub czarter samolotu. Jednak samo latanie to jeszcze nie wszystko – dużo większych wrażeń może dostarczyć pilotowanie statku powietrznego. Do tego trzeba mieć jednak odpowiednie uprawnienia. Jak je zdobyć?

Utylizacja odpadów medycznych

Utylizacja odpadów medycznych

Niebezpieczne odpady spotkać można wszędzie. O ich szkodliwym wpływie na człowieka oraz na środowisko mówi się coraz głośniej, zaś zarówno Ministerstwo Ochrony Środowiska, jak i zwykli obywatele domagają się od firm i przedsiębiorców odpowiedniego postępowania z powstałymi w wyniku ich działalności odpadami.

O co zapytać fotografa ślubnego przed podpisaniem umowy?

O co zapytać fotografa ślubnego przed podpisaniem umowy?

Wybór fotografa ślubnego to czasochłonny i trudny proces jednak kiedy już wytypuje się tego, który robi najpiękniejsze zdjęcia ślubne w odpowiedniej cenie to trzeba jeszcze dowiedzieć się o nim kilku rzeczy zanim podpisze się umowę. Nawet najlepszy fotograf może pracować na warunkach, które nie będą odpowiadały Parze Młodej.

Rola kancelarii prawnej w życiu firmy

Rola kancelarii prawnej w życiu firmy

Każda firma musi podczas swojego działania stosować się do określonych w prawie gospodarczym oraz podatkowym przepisów. W przeciwnym wypadku konsekwencje prawne mogą ją doprowadzić nawet do bankructwa, a przedstawicieli czy też właścicieli za kratki. Dlatego wielu przedsiębiorcom pomaga na co dzień radca prawny. Na czym polega jego pomoc?