Przyjście dziecka na świat to ogromny powód do radości dla każdego oczekującego na tę chwilę rodzica. Moment ten poprzedzony jest jednak długimi dziewięcioma miesiącami, które przyszła mama bardzo emocjonalnie przeżywa. Okres ten wiąże się nei tylko z przyjemnością, ale i różnymi problemami, bardziej i mniej poważnymi.

Data dodania: 2009-09-22

Wyświetleń: 2553

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

0 Ocena

Co o tym sądzisz?

Zaloguj się aby dodać komentarz

Ten artykuł został pobrany na poniższe strony:

http://mamaidzieci.blogspot.com
http://www.dlamlodychmam.blogspot.com
http://www.wychowaniedziecka.com.pl
Podobne artykuły
Rola kwasów tłuszczowych omega-3 w rozwoju układu nerwowego dziecka

Rola kwasów tłuszczowych omega-3 w rozwoju układu nerwowego dziecka

Kwasy tłuszczowe omega-3 odgrywają kluczową rolę w prawidłowym rozwoju i funkcjonowaniu ludzkiego organizmu, zwłaszcza w okresie dzieciństwa. Te niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe są fundamentalne dla rozwoju mózgu i układu nerwowego dziecka, a także wpływają na wiele innych aspektów zdrowia. Ten artykuł ma na celu przybliżyć znaczenie kwasów omega-3, ze szczególnym uwzględnieniem ich roli w rozwoju neuronalnym i kognitywnym u dzieci.

Sennik ciąża: Niewidzialne drzwi do Twojego wewnętrznego wszechświata

Sennik ciąża: Niewidzialne drzwi do Twojego wewnętrznego wszechświata

Jest coś absolutnie zaczarowanego i tajemniczego w świecie snów. Każda noc, kiedy zamkniesz oczy i zanurzysz się w sferę marzeń sennych, zanurzasz się w rzeczywistość niepodobną do żadnej innej. Sny są jak mosty między naszą świadomą egzystencją a tym, co leży głęboko w naszych umysłach - niedostrzegalne, ale obecne. Sennik to narzędzie, które pomoże ci zrozumieć to, co jest ukryte pod powierzchnią. I jeśli marzysz o ciąży, jesteś na właściwym tropie do zrozumienia czegoś naprawdę fascynującego.