Suknie ślubne to temat rzeka, szczególnie dla przyszłych mężatek. Każda z nich doskonale zdaje sobie sprawę, że suknie ślubne by zachwycić, powinny wyróżniać się oryginalnymi wzorami i kolorem. Wybór sukni ślubnej to - obok wyboru Pana Mło...

Data dodania: 2007-06-15

Wyświetleń: 8576

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 4

Głosy ujemne: 1

WIEDZA

3 Ocena

Licencja: Creative Commons

Suknie ślubne to temat rzeka, szczególnie dla przyszłych mężatek. Każda z nich doskonale zdaje sobie sprawę, że suknie ślubne by zachwycić, powinny wyróżniać się oryginalnymi wzorami i kolorem. Wybór sukni ślubnej to - obok wyboru Pana Młodego oczywiście - najtrudniejsza decyzja, jaką Panna Młoda musi podjąć. I nie chodzi tu tylko o to, by była ona olśniewająca, ale o to by olśniła wszystkich, począwszy od narzeczonego, poprzez rodziców i gości, po wszystkich, którzy będą mieli w tym szczególnym dniu okazję Pannę Młodą oglądać. Wszystkie oczy skierowane będą właśnie na nią.

Suknie ślubne jak marzenie

Okazuje się, że suknie ślubne są przede wszystkim oglądane z tyłu. W sumie nie powinno to nikogo dziwić jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że pierwsza godzina całej ceremonii to nabożeństwo w kościele, podczas którego Panna Młoda stoi do wszystkich tyłem. Dlatego właśnie ta część sukni powinna być najbardziej dopracowana (ozdobna, wymyślna, oryginalna). Suknie ślubne, ze względu na ich styl, można podzielić na sześć typów:
- suknie ślubne model ''prosty''
- suknie ślubne model ''klasyczny''
- suknie ślubne model ''syrena''
- suknie ślubne model ''epire''
- suknie ślubne model ''A''
- suknie ślubne model ''princessa''

Salony ślubne prześcigają się w ofertach i sposobach przyciągnięcia zdezorientowanych Panien Młodych. Tysiące profesjonalistów pracuje nad tym, by sprawić, że Dzień Ślubu będzie tym najwspanialszym i niezapomnianym dniem.
Licencja: Creative Commons
3 Ocena