Książka ta postała, dlatego drogi czytelniku, aby pokazać ci - jak możesz osiągnąć wszystko, co zechcesz.
Nie ograniczaj się myślami „tego nie mogę mieć, na to mnie nie stać" - koniec z takim myśleniem!Chcę nauczyć cię zamieniać te negatywne i nic nie wnoszące słowa / nawet więcej sabotujące twoją osobę! /

Data dodania: 2009-08-21

Wyświetleń: 2403

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Na słowa, które przyniosą ci to, czego pragniesz!

Pragnę ukazać ci moce, jakie są w tobie - chcę abyś je rozwijał, abyś je wzmacniał i korzystał z dobrodziejstw, jakie oferuje ci cały wszechświat.

Myślę właśnie czy mogę nazwać to „gotową recepturą", bądź schematem prowadzącym do bogactwa i dochodzę do wniosku, że chyba jednak tak.

Widzisz to tak jakbyś usłyszał o jakimś sposobie na zdobycie celu - słyszysz, uczysz się go, przyswajasz, a potem wykorzystujesz - tak też dzieję się w przypadku wiedzy, którą chcę ci przekazać - słyszysz o niej, uczysz się jej i jeżeli ci zależy na tym, żeby cos w swoim życiu zmienić wykorzystujesz ją.

Łatwo jest przeczytać o czymś nowym - to zainteresowanie, które się przez nas przejawia, lecz dlaczego po jakimś krótkim czasie większość ludzi daje sobie spokój z czymś, co na początku tak ich fascynowało.

Wielu ludzi wyobraża sobie, że przeczyta coś i pozna sposób typu jak mieć milion w jeden tydzień nauczyli się, że dostaną wszystko, co chcą za nic wystarczy, że wiedzą.

Może z takiego myślenia właśnie, iż „ minął jeden tydzień, a ja jeszcze jakoś nie jestem bogaty" wiele ludzi zaprzestaje dążenie do tego, czego pragną.

Wolą wmówić sobie, że i tak przecież to nie działa, że lepiej będą żyli sobie tak jak jest do tej pory, nie rozumiem, dlaczego skazują się na przeciętne życie.

Drogi mój czytelniku - zrozum proszę, że - działanie, wytrwała praca, systematyczność, pragnienie zdobycia celu - mogą zaprowadzić cię na sam szczyt.
Jeśli jesteś gotowy dać z siebie wszystko - a zapewniam cię, że „w przyrodzie nic nie ginie" - twoje starania zostaną sowicie wynagrodzone.

Tak wiele ludzi ponosi porażkę, bo nie mogą przełamać lenistwa i zmotywować się do działania.
Bądź silny, walcz, żyjesz tu i teraz i tylko to, co robisz w danej chwili składa się na coś większego.


Działaj, nie przejmuj się przeszłością, nie rozpamiętuj dnia wczorajszego! - Jesteś w dniu dzisiejszym i zrób wszystko, aby dzień ten był jak najbardziej produktywny, aby zbliżał cię on do tego, o czym marzysz.


Chcesz domu - będziesz go miał, chcesz samochodu - będziesz go miał - tylko działaj, szukaj okazji, miej otwarty umysł!

Masz zły dzień? Trudno i takie też się zdarzają - jutro będzie lepiej.
Będzie kolejny dzień, a ty możesz zrobić wszystko, aby był on cudownym dniem.

Musisz stworzyć w swoim umyśle obraz tego, kim chcesz być, a następnie go systematycznie odtwarzać - i utrzymywać ten obraz w swoich myślach.

Staraj się proszę wystrzegać złego myślenia - o chorobie, biedzie czy niedostatku- dobre myśli dają dobre życie, złe myśli dają złe życie....

Musisz nauczyć się myśleć odpowiednio, a wbrew pozorom nie jest to łatwe.
Nie sztuką jest myśleć - każdy człowiek to potrafi - systematycznie utrzymywać pozytywne obrazy i myśli jest znacznie trudniej, - ale wysiłek wkładany w to jest z biegiem czasu coraz mniejszy a efekty za to coraz większe!!

Ludzie uważają, iż muszą skazywać się na przeciętność, że życie jest takie okrutne i nic nie da się z tym zrobić.
To nie prawda! Większość ludzi po prostu nie ma pojęcia o tym, iż istnieje twórcza siła, dzięki której mogą mieć wszystko, czego pragną.

Ludzie nie zadają sobie tak naprawdę sprawy, że sami są kowalami swojego losu.
Wpajane są w jeszcze młode umysły dzieci zdania typu „ nie możesz tego mieć, nigdy tego nie osiągniesz", na samym początku życia ludzkiego już inni sabotują jego możliwości.

Może wydawać się to dziwne, ale ludzie boją się sukcesu i tego, co on ze sobą niesie.
Przez wiele dni, a może i miesięcy pracują nas sobą, aby stać się ludźmi sukcesu, a jak nadarzają się okazję, które mogą zmienić coś w ich życiu, rezygnują.
Boją się oni, iż jeżeli zmienią coś w swoim życiu to mogą również coś strać, coś, co mieli w obecnej sytuacji.

Powinieneś zmiany kojarzyć z czymś, co może dać ci coś więcej niż miałeś do tej pory.


Jeżeli wykształcisz w sobie świadomość osoby, której zawsze się wiedzie, zmiany będą oznaczały dla ciebie okazję do tego, abyś mógł rozwijać się i rozkwitać.

Żeby coś osiągnąć, najpierw musimy dowiedzieć się, czego tak naprawdę chcielibyśmy. Wiele ludzi jednak nie ma pojęcia, co chciałoby mieć.
Jak więc chcesz otrzymać cokolwiek jak nawet nie wiesz co to takiego miałoby być.
Ludzie nie znają zasad życia, jakie rządzą wszechświatem, a wszechświat jest uporządkowany i wszystko ma w nim swój porządek.

Musisz posiąść odpowiednią wiedzę, a następnie zastosować ją w życiu.
Możesz odnieść sukces w każdej dziedzinie, jeżeli będziesz wiedział, jak to zrobić.

Jeżeli chcesz powalczyć o swoje marzenia, musisz również pozbyć się dręczących cię przeszłych wydarzeń.
Żyjesz tu i teraz! Nie ma sensu zamartwiać się tym, co było, nie ma sensu rozpamiętywać starych dziejów

W każdej chwili swojego życia możesz zacząć żyć tak jak tego pragniesz - postanów żeby tak było.
Doświadczenia z przeszłości są cenne, jeśli potrafimy się na nich uczyć, jeżeli potrafimy wyciągać z nich wnioski, aby tu i teraz w teraźniejszości żyło nam się lepiej.
Wiedz, że nic nie może zmienić tego, co wydarzyło się w przeszłości - masz wpływ na to, co dzieję się w dniu dzisiejszym.

Każdy dzień jest nowym dniem, w którym możesz zrobić wszystko to, co najlepsze dla ciebie i to, co przybliży cię do sukcesu.
Nie ma znaczenia, jaki byłeś, znaczenie ma tylko to, jakim chcesz być.

Nikt nie jest bez winy, każdy zrobił coś w przeszłości, z czego zapewne nie jest zadowolony, ale nie możesz się tym ciągle przejmować i ciągnąć za sobą przez cały czas tego zbędnego balastu.
Każda sekunda twojego życia może być punktem zwrotnym w twoim życiu.

Najważniejsze to zacząć, postawić ten pierwszy krok i nawet jak będzie to chwiejny krok, to lepsze to niż w ogóle nie próbować.

Powyższy artykuł jest fragmentem mojej premierowej książki "Odwieczne Prawa Życia",

P.S na stronie e-sukces.com.pl możesz od razu zapisać się na codzienną dawkę motywacji z artykułami z e-sukcesu dotyczącymi motywacji, samodoskonalenia, rozwoju osobistego, pozytywnego myślenia oraz szeroko rozumianego sukcesu

Licencja: Creative Commons
0 Ocena