Zastanawiałeś się kiedyś nad dźwiękiem? On cię otacza. Zastanawiałeś się kiedyś nad muzyką? Ona pobudza emocje. Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego tak naprawdę koncerty i festiwale są takie wyjątkowe? Od tego są specjaliści.

Data dodania: 2009-08-21

Wyświetleń: 2321

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Większość z nas zapoznał się kiedyś z dowolnym systemem nagłośnienia lub nawet ze zwykłymi głośnikami budując swój domowy system nagłośnieniowy lub Car Audio. Ale czy znaleźliście się kiedykolwiek na dyskotece o słabym nagłośnieniu>? W miejscu całkowitego dennego dudnienia basów z których nie można było usłyszeć chociaż by jaki rodzaj muzyki jest obecnie grany, a nasze uszy chciały ekspolodwać na samą myśl o kolejnej sekundzie spędzonej w tej piekielnej atmosferze? Tak… Nie można zakwalifikować tego do miłych wspomnień. Ale czasy gdzie akustyka pomieszczeń grała najważniejszą rolę już się skończyły. Dziś są specjaliści i wysokiej klasy sprzęt grający których kolumny, miksery, konsole, wzmacniacze pozwalają nam odczuć wspaniałe nagłośnienie. Już nigdy przy nich nie odczujesz, że jakiś koncert, dyskoteka, wydarzenie artystyczne czy inna impreza masowa jest słabo nagłośniona. Od teraz każdy dźwięk będzie ucztą dla Twoich uszu… A doskonale oświetlona scena na której zobaczysz swojego ulubionego aktora będzie też i ucztą wizualną dla Twoich oczu. Nieważne czy to w Sopocie, Warszawie czy Gdyni... Pozostanie to w Twojej pamięci na zawsze jako niezapomniane wspomnienie.

Dlatego, jeżeli kiedykolwiek Twoim zadaniem będzie zorganizowanie naprawdę ważnego wydarzenia - firmowego lub dla publiczności. Zapamiętaj, że wynajęcie odpowiedniej grupy ekspertów będzie dla Ciebie bardziej opłacalne niż wydanie ogromnych sum pieniędzy na sprzęt i niepoprawną jego obsługę - dbaj o swoich gości, a odwdzięczą Ci się pochwałą za doskonałą rozrywkę.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena