Poznaj sposób myślenia polskiego milionera. Ta wiedza pomoże otworzyć Ci oczy na szanse poprawienia własnego życia.

Data dodania: 2009-07-11

Wyświetleń: 2549

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

To tytuł nowej książki Kamila Cebulskiego. Jestem przekonany, że każdy kto myśli o sukcesie finansowym powinien poznać treść tej książki. Jestem pewny bowiem, że sukces finansowy nie będzie udziałem kogoś kto nie ma zamiaru rezygnować z pracy na etacie.

Jeżeli chcesz więc być wolnym finansowo człowiekiem, to musisz mieć własny biznes. To jaki to będzie biznes zależy już tylko i wyłącznie od Ciebie. Pierwsze jednak co musisz zrobić, to zdecydować, że chcesz go mieć.

Ta książka pomoże Ci poradzić sobie z problemami i obawami każdego, kto nosi się z takim zamiarem. Ukazuje bowiem świetnie jakie kroki należy poczynić aby w ogóle zacząć. Może wydawać się to dziwne lub śmieszne ale właśnie sam początek jest dla wielu końcem marzeń o wolności finansowej.

Te pierwsze powody, dla których rezygnujemy z marzeń i planów o dobrobycie są jak najbardziej do przeskoczenia. Dla każdego. Kamil świetnie pokazał jak stereotyp „nie mam pieniędzy, żeby zacząć własny biznes” można obejść na kilka sposobów. Zgromadzenie środków finansowych jest proste. Choć może nie być łatwe oczywiście. Przekonasz się zresztą sam, że wymówka braku pieniędzy jest tylko i wyłącznie wymówką.

Dlaczego więc większość z nas nie widzi rozwiązań tych pierwszych problemów?

To jest właśnie sposób myślenia. Ludzie bogaci i milionerzy nie myślą tak jak biedni. Ich sposób myślenia pozwala spojrzeć na wiele spraw całkiem inaczej. Pozwala dojrzeć szanse tam gdzie wcześniej ich nie było.

Jednym z przykładów, które mi się spodobały najbardziej jest metoda zarabiania na giełdzie kolegi Kamila. Kiedy to przeczytałem, sam przez pewien czas zastanawiałem się, dlaczego wcześniej na to nie wpadłem. Nie ma jednak nic straconego, bo tak naprawdę nie jest ważne kiedy otrzymasz informację ale kiedy wykorzystasz ją w praktyce.

Ta książka to również świetna propozycja dla osób, które twierdzą, że to o czym piszą amerykańscy milionerzy bardzo ładnie się czyta ale niestety nie można tego przełożyć na polskie warunki. W tym wypadku ta wymówka odpada. „Myśleć jak milionerzy” jest napisana na podstawie sukcesu odniesionego na polskim podwórku.

Pozostaje więc zdecydować i działać.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena