Zastanawiałeś się kiedyś jak wybrać odpowiedni zakład pogrzebowy? Wydaje się to prostym zadaniem. Czy na pewno?

Data dodania: 2009-07-09

Wyświetleń: 1576

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Gdy umiera bliska osoba stajemy przed wyborem odpowiedniego zakładu, który zajmie się pochówkiem. Nie jest to łatwe ponieważ w tej branży nie uzyskamy rekomendacji innych klientów. Witryny internetowe nie zawsze informują nas o wszystkim czego chcieli byśmy się dowiedzieć o danej firmie. Sam przemierzając Internet szukałem odpowiedniej instytucji, która zajęła by się pochówkiem mojej matki. Zakład pogrzebowy Kraków przykuł moją uwagę. Po odwiedzeniu siedziby firmy podjąłem decyzję. Nie żałowałem jej później. W chwili tak ciężkiej dla mnie i mojej rodziny doświadczeni ludzie zajęli się wszystkim tak abym mógł poświecić swój czas jedynie duchowemu rozstaniu.

Niektóre witryny internetowe w swojej ofercie posiadają również wirtualne cmentarze, na których można "zbudować" grób swojej bliskiej osobie, odwiedzać go i pielęgnować. Osobiście nie podoba mi się ta idea, jestem przywiązany do świata "of line" i pomimo, że korzystam z Internetu bardzo często nie wszystko mam ochotę załatwiać bez wychodzenia z domu.

Szukając zakładu pogrzebowego w swojej okolicy możesz z łatwością odnaleźć właściwą firmę w Internecie pamiętaj jednak o ważnych szczegółach: firma powinna podać swoje wszystkie dane, powinna mieć certyfikat Polskiej Izby Przedsiębiorców Branży Pogrzebowej oraz przynajmniej kilkuletnie doświadczenie. To powinno zagwarantować wysoka jakość usług. Czasem jednak warto skorzystać z rady innych i wybrać firmę polecona przez znajoma osobę- dobra opinia innych to więcej niż najlepsza reklama.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena